Dune – apartamenty z ogrodami tuż przy plaży

Dune – apartamenty z ogrodami tuż przy plaży

zachodniopomorskie
REKLAMA

Apartamentowiec Dune powstający tuż przy plaży w Mielnie coraz bardziej nabiera swoich właściwych kształtów. Inwestycja będzie gotowa jesienią, a znaczna część apartamentów jest już sprzedana. Coraz większą popularnością cieszą się apartamenty typu studio z własnym tarasem i ogródkiem – wynika z analiz prowadzonych przez inwestora, firmę Mielno Holding – Firmus Group.

 

Dune to inwestycja, która powstaje obecnie najbliżej Morza Bałtyckiego. Posiadanie second home staje się już w Polsce coraz popularniejsze. Apartament wypoczynkowy mają teraz nie tylko gwiazdy, biznesmeni i ludzie sukcesu. Na niewielkie metraże może pozwolić sobie wielu ludzi. Liczy się przede wszystkim lokalizacja, a więc odległość od plaży, widok z okna i standard wykończenia.

 

W tych trzech kategoriach wygrywa Dune. Kilka kroków od plaży, piękne widoki z okien – na morze, plażę, lasy sosnowe, a także najwyższa jakość pod względem wykończenia wnętrz. Apartamenty w Dune oddane będą pod klucz, a ich kuchnie wyposażone zostaną w sprzęty AGD. Na podłogach znajdą się wysokiej klasy hiszpańskie płytki i szwedzka  deska - każdy z apartamentów będzie miał taras, a część z nich nawet własny ogródek.

 

Apartamenty typu studio

REKLAMA

Właśnie te ostatnie - apartamenty z jedną sypialnią,  własnym tarasem i ogródkiem, cieszą się ostatnio dużą popularnością. Inwestor, firma Mielno – Holding – Firmus Group odnotował wyższe niż dotychczas zainteresowanie tego typu lokalami. – Nic dziwnego, że wielu klientów stawia właśnie na te apartamenty. Wychodzą na część lasu sosnowego połączonego z wydmami, cała inwestycja mieści się tylko kilka kroków od plaży, niewielki metraż łatwiej utrzymać, można na nim również zarabiać. Apartamenty te dają poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament może być naszą przystanią podczas wakacji czy urlopu, ale też spełniać rolę apartamentu na wynajem. Tego typu inwestycje są teraz bardzo intratne – mówi Cezary Kulesza, kierownik marketingu i sprzedaży z firmy Mielno Holding – Firmus Group. – Za niespełna 300 tys. zł możemy mieć własny apartament nad morzem, a w dzisiejszych czasach inwestowanie w nieruchomości wydaje się najbezpieczniejsze i najrozsądniejsze – dodaje.


Tylko w jednym tygodniu inwestor odnotował kilka sprzedaży apartamentów typu studio. Ich ceny nie przekraczają 300 tys. zł. Cała inwestycja sprzedała się już w ponad 60 proc. Wiele osób spędzających wakacje nad morzem rozgląda się za swoim second home, czyli apartamentem wypoczynkowym.


Nasi klienci to osoby, które często wracają do nas właśnie po spędzonych nad Morzem Bałtyckim urlopach. Po obejrzeniu inwestycji z bliska, rezerwują lokal, który ich zainteresował, a w domu na spokojnie podejmują decyzję o zakupie. Obserwujemy ten trend już od kilkunastu miesięcy – opowiada Cezary Kulesza.

 

Dune to apartamenty rozmieszczone na czterech piętrach o metrażach od 30 do 52 m kw., cena za metr oddanego pod klucz apartamentu waha się od 9.500 do 15.000 zł.

 

W apartamentowcu znalazło się także miejsce na dwa zewnętrzne baseny, salon Wellness & SPA oraz całoroczną kawiarnię z oknami wychodzącymi na morze. Inwestycja będzie gotowa już jesienią. Generalnym wykonawcą jest firma Budimex S.A., za finansowanie odpowiada Getin Noble Bank.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA