Penthousy w luksusowym apartamentowcu Dune w ofercie Noble Concierge

Penthousy w luksusowym apartamentowcu Dune w ofercie Noble Concierge

zachodniopomorskie
REKLAMA

Norweski inwestor Mielno Holding – Firmus Group podpisał umowę z Noble Concierge. W ramach współpracy luksusowe penthousy w apartamentowcu Dune w Mielnie dostępne będą wyłącznie w ofercie Noble Concierge. Topowa lokalizacja i najwyższa jakość całej inwestycji sprawiają, że penthousy w Dune to najbardziej unikatowe miejsce na Wybrzeżu.

 

Dotychczas norweski deweloper współpracował z Grupą Getin Noble Bank w zakresie finansowania inwestycji Dune. Spółki podjęły jednak decyzję o rozszerzeniu współpracy. – Nasza wizja prestiżu jaką daje posiadanie penthousu w inwestycji Dune współgra z zakresem usług, które swoim klientom oferuje Noble Concierge. To unikatowe miejsca dla wyjątkowych osób. Teraz, wspólnie z Noble Concierge, dajemy możliwość kupienia luksusowego apartamentu najbardziej wymagającym klientom informuje Stein Christian Knutsen, prezes Mielno Holding – Firmus Group.

 

- Powstający tuż przy plaży w Mielnie apartamentowiec Dune to projekt niepowtarzalny i jakość, jaka do tej pory nie była dostępna na polskim rynku. Teraz nasi klienci nie będą musieli już szukać prestiżowych rezydencji wyłącznie na południu Europy, bo najwyższy standard dostępny będzie także nad Bałtykiem – mówi Wojciech Grzywacz z Noble Concierge.

 

W apartamentowcu Dune dostępnych jest jedynie pięć ekskluzywnych penthousów. Wszystkie zlokalizowane są na najwyższym piętrze nadmorskiej inwestycji. Wyróżnia je wielkość – największy ma blisko 190 m kw., jakość wykończenia oraz absolutnie unikatowe, panoramiczne widoki na Bałtyk i nadmorskie wydmy. Dodatkową zaletą są przestronne tarasy z możliwością aranżacji prywatnych ogrodów.

REKLAMAEleganckie, najdroższe w Dune apartamenty zaprojektują włoscy designerzy ze studia Matteo Nunziati. Projektanci zainspirowani wydmowym krajobrazem polskiego wybrzeża w swojej koncepcji zastosują materiały nawiązujące do morza, plaży i charakterystycznego krajobrazu wydm i sosen, otaczających apartamentowiec Dune. Dla osób, które mają własną wizją apartamentu inwestor umożliwia zakup penthousu w standardzie deweloperskim. Klient będzie mógł urządzić wnętrza według osobistych upodobań, z własnym stylistą.  Dodatkowe udogodnienia dla wymagających, zamożnych klientów jakie inwestor przewidział to m.in. 24 h recepcja oraz część SPA & Wellness.

 

Apartamentowiec Dune posiada absolutnie unikatową w skali całego Wybrzeża lokalizację – dosłownie kilka kroków od plaży. Zejście z tarasu rekreacyjnego z basenami i kawiarnią, prowadzić będzie prosto na nadmorską promenadę.

 

Apartamentowiec Dune oferujący luksusowe penthousy jest najbardziej prestiżową inwestycją realizowaną obecnie na polskim Wybrzeżu. Zainteresowanie nim jest bardzo duże. Prestiż i wyjątkowa lokalizacja przyciągają klientów. Mimo, że budowa znajduje się obecnie na poziomie pierwszego piętra, sprzedano już połowę apartamentów. 5 najbardziej luksusowych, w nowym etapie sprzedaży, dostępna będzie jedynie przez Noble Concierge. Także wszelkie plany i szczegóły poszczególnych penthousów otrzymać będzie można przez doradców z Noble Concierge.

 

Budowa apartamentowca zakończy się jesienią tego roku. Generalnym wykonawcą projektu jest Budimex. Wartość inwestycji wyniesie 52 mln zł. Finansowanie realizacji inwestycji zapewnia Noble Bank, a przebieg procesu koordynuje międzynarodowa firma Gleeds.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA