Nowe budynki przy Obywatelskiej

Nowe budynki przy Obywatelskiej

Zielona Góra
REKLAMA
Wraz z końcem września inwestycja przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze wzbogaciła się o kolejny budynek. Łącznie powstało 69 mieszkań o różnorodnym metrażu. To nie koniec prac na osiedlu Dominopark. W innych częściach miasta również  trwają prace nad rozbudową kolejnych osiedli.
Inwestycja przy ul. Obywatelskiej powstaje już od 2009 roku. Dotychczas powstało 7 budynków. Z końcem września oddany został kolejny. Tym samym osiedle wzbogaciło się o 69 lokali o metrażach od 46 do 114 mkw. Jak deklaruje deweloper, ceny nie przekroczą 4000 zł. Mieszkania, zależnie od kondygnacji, będzie można zakupić w kwotach wahających się od 3700 do 3950 zł.
Budynek oddany z końcem września to jednak nie koniec prac na osiedlu Dominopark przy ul. Obywatelskiej. Już w przyszłym roku osiedle powiększy się o dwa następne budynki. – Oddanie następnej część inwestycji planujemy na czerwiec 2016 r. Tym samym osiedle zostanie przez nas ukończone – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Łącznie, dwa nowe budynki pomieszczą 79 mieszkań. Metraże wyniosą od 46 do 114 mkw.
REKLAMA
To nie koniec planów firmy Ekonbud-Fadom na zielonogórskim rynku. Rozbudowuje się osiedle Aquarium przy ul. Emilii Plater. Docelowo inwestycja ma zostać ukończona z w lipcu 2017 r. Osiedle Aquarium powiększy się o 236 mieszkań. Metraże mieszkań będą wahały się między 43 a 90 mkw. Kolejna inwestycja powstaje przy ul. Staszica. Osiedle Polan Apartamenty to łącznie 241 nowych mieszkań, które powstaną do końca września 2016 r. Powierzchnie lokali będą wahały się pomiędzy 33 a 113 mkw. Zarówno na osiedlu Aquarium, jak i Polan Apartamenty cena za mkw. nie przekroczy 4000 zł.
Większość mieszkań dostępnych jest w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA