7R z kredytem inwestycyjnym dla kompleksu 7R City Flex Katowice I7R

7R z kredytem inwestycyjnym dla kompleksu 7R City Flex Katowice I

Orzech
Orzech
REKLAMA

7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów, uzyskał kredyt inwestycyjny dla projektu 7R City Flex Katowice. Udzielił go mBank. Wysokość kredytu wyniosła 15,5 mln euro, do tego bank sfinansuje podatek VAT w wysokości 15 mln złotych.

7R City Flex Katowice I położony jest w centrum Konurbacji Górnośląskiej, w pobliżu kluczowych dróg i lotniska w Katowicach. Zapewnia najemcom doskonałe połączenie komunikacyjne, przekładające się na wysoką efektywność działań logistycznych.

7R City Flex Katowice I to magazyn miejski. Łączna powierzchnia inwestycji to 22 300 mkw. Powierzchnia magazynowa zajmuje 20 600 mkw., biura1690 mkw.

– Kredyt inwestycyjny pozwoli zoptymalizować koszty inwestycji. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować z mBankiem. Mamy nadzieję, że to kolejny krok w budowaniu długofalowej współpracy pomiędzy 7R a mBank – mówi Łukasz Kopeć, Project Finance Manager.

Powierzchnię magazynową w 7R City Flex Katowice I wynajęły już takie firmy jak Iglotech, renomowany dystrybutor rozwiązań z dziedziny klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła i chłodnictwa oraz JAS-FBG, wiodący operator logistyczny.

REKLAMA

– 7R City Flex Katowice I oferuje nowoczesne przestrzenie przeznaczone dla firm poszukujących świetnie skomunikowanych obiektów, położonych w pobliżu dużych aglomeracji miejskich – dodaje Joanna Ociepka-Wojciechowska, Regional Leasing Director w 7R.

7R
7R

7R City Flex Katowice I posiada proekologiczne rozwiązania. Wśród niech znalazły się m.in. energooszczędne lampy LED, destryfikatory, panele fotowoltaiczne oraz perlatory ograniczające zużycie wody. Na terenie inwestycji zaprojektowano małą architekturę oraz strefę relaksu dla pracowników.

Generalnym wykonawcą projektu była firma Atlas Ward Polska z Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA