Adecco otworzy biuro w poznańskim Okrąglakufot. Jakub Zazula

Adecco otworzy biuro w poznańskim Okrąglaku

Orzech
Orzech
Okrąglak
adresPoznań, Mielżyńskiego 14
inwestorOkrąglak Development Sp. z o.o.
REKLAMA

Do grona najemców budynku biurowego Okrąglak w Poznaniu dołączy jedna z największych agencji doradztwa personalnego Adecco. Firma zdecydowała się na wynajęcie blisko 350 mkw. na drugim piętrze.

Adecco to jedna z największych agencji doradztwa personalnego i zatrudnienia na świecie. Firma dostarcza rozwiązania z zakresu HR, oferując klientom wsparcie w zatrudnieniu pracowników stałych i tymczasowych. W Polsce firma działa od ponad 20 lat, a jej sieć placówek obejmuje kilkadziesiąt lokalizacji na terenie całego kraju.

– Wielkopolska i Poznań to dla nas jeden z kluczowych rynków w Polsce. To niezwykle atrakcyjne miasto dla przedsiębiorców. Poszukując nowej siedziby dla naszego oddziału istotne było, by biuro miało nowoczesny charakter i było przyjazne dla naszych klientów i kandydatów. Taką właśnie przestrzeń znaleźliśmy w budynku Okrąglak, który jest jednym z architektonicznych symboli i biznesowych wizytówek miasta – mówi Wojciech Januszkiewicz, kierownik biura Adecco w Poznaniu.

– Cieszymy się bardzo, że tak znana firma, jaką jest Adecco dołącza do grona najemców Okrąglaka. Poznań to dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesow. Najemcy szukają tu nowoczesnych i funkcjonalnych biur z charakterem. Takie właśnie powierzchnie oferuje Okrąglak – mówi Mateusz Jakubowicz, konsultant w dziale powierzchni biurowych, Savills Poznań. W transakcji najmu właściciela obiektu reprezentowała firma Savills.

fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula

Okrąglak położony jest w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Mielżyńskiego 14, w bliskim sąsiedztwie placu Wolności, ulicy Święty Marcin, czy Starego Rynku. Budynek stanowi perłę polskiego modernizmu i znajduje się wraz z sąsiadującym z nim Kwadraciakiem pod opieką konserwatora zabytków. Właścicielem nieruchomości są firmy Benson Elliot i Sharow Capital.

Savills pełni rolę agenta wyłącznego, odpowiedzialnego za wynajem powierzchni biurowych w Okrąglaku. Obecnie w budynku dostępne są jeszcze wolne powierzchnie na wynajem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA