CeDo planuje rozbudowę fabryki w Kątach Wrocławskich

CeDo planuje rozbudowę fabryki w Kątach Wrocławskich

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
CeDo Sp. z o.o., polski oddział grupy CeDo rozbuduje po raz kolejny swoją polską fabrykę, zlokalizowaną w Kątach Wrocławskich pod Wrocławiem. Inwestycja uzależniona jest od włączenia działek o o łącznej powierzchni 3,2627 ha przy ul. Nowowiejskiej w Kątach Wrocławskich do specjalnej strefy ekonomicznej i objęcie całego tego terenu wszystkimi ulgami związanymi działalnością produkcyjną na terenie SSE.

Inwestor zamierza zainwestować kilkanaście milionów złotych i zwiększyć zatrudnienie w Kątach Wrocławskich o około 100 osób.
Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
REKLAMA
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkuje szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Produkty sprzedawane są pod marką własną PACLAN jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.
Firma CeDo jest wiodącym w Europie dostawcą produktów jednorazowego użytku dla gospodarstw domowych, takich jak worki na śmieci, worki do lodu oraz folia aluminiowa i opakowaniowa. Grupa posiada szereg wytwórni w Europie i Azji oraz zakład recyklingowy w Holandii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA