Clarena rozbuduje fabrykę kosmetyków w podwrocławskich Wilczycach

Clarena rozbuduje fabrykę kosmetyków w podwrocławskich Wilczycach

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Jedna z najszybciej rozwijających się polskich firm z branży kosmetycznej – wrocławska Clarena rozbuduje swój zakład produkcyjny zlokalizowany w Wilczycach (powiat wrocławski).
3 stycznia 2018 roku inwestor złożył wniosek o pozwolenie na realizację swojego przedsięwzięcia. W ramach inwestycji powstanie nowy budynek produkcyjno-magazynowy wraz z częścią socjalną. Będzie to rozbudowa fabryki kosmetyków, którą Clarena otwarła w Wilczycach wiosną 2011 roku.
Do tej pory zainwestowała w zakład 10 mln złotych. W tamtejszych magazynie, dziale konfekcji oraz dziale handlowym, pracuje razie około 100 osób. Za projekt architektoniczny fabryki odpowiedzialna była spółka projektowa MAZUR Arquitectos & Ingenieros Asociados. 
REKLAMA

O Clarenie:

Clarena powstała z pasji tworzenia. Pomysłodawcą i twórcą firmy jest Patricia Popławska, właścicielka i prezes zarządu, która w branży kosmetycznej działa od 1996 roku. Obecna marka została zarejestrowana w 2005 roku.  Historia Clareny zaczyna się w momencie, gdy Patricia Popławska otwiera w centrum Wrocławia sklep z kosmetykami.
Drogeria wyróżnia się asortymentem i podejściem do sprzedaży kosmetyków – to pierwsze miejsce we Wrocławiu, w którym można skorzystać z porady kosmetyczki, dobierającej odpowiednie do cery kremy i wizażystek, pomagających w wyborze kosmetyków kolorowych.
Pod koniec lat 90. Patricia Popławska zainteresowana tworzącym się rynkiem kosmetyki profesjonalnej, postanawia wykorzystać swój model biznesowy na szerszą skalę.Obecnie produkty i urządzenia Clareny sprzedawane są już m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Hiszpanii, Rosji, na Ukrainie, w Niemczech, Czechach, Norwegii, Belgii, Bułgarii, Portugalii, Holandii i na Białorusi.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA