Aglomeracja Wrocławska: Forsee Power inwestuje w rozwój swojej fabryki akumulatorów pod Wrocławiem

Aglomeracja Wrocławska: Forsee Power inwestuje w rozwój swojej fabryki akumulatorów pod Wrocławiem

Orzech
Orzech
REKLAMA
Forsee Power – europejski ekspert w dziedzinie inteligentnych systemów akumulatorów, ogłasza rozwój i restrukturyzację swojego drugiego europejskiego zakładu, zlokalizowanego w Ligocie Pięknej (gmina Wisznia Mała) pod Wrocławiem.
Forsee Power abryka zajmuje się produkcją systemów akumulatorów Smart Life (lekkie urządzenia mobilne, sprzęt medyczny i sprzęt przenośny), głównie dla klientów europejskich.

Polska fabryka produkuje ponad 590 000 małych akumulatorów przemysłowych rocznie.

REKLAMA
Dzięki pozyskaniu 15 milionów euro z Bpifrance, Forsee Power rozwinie moce produkcyjne swoich europejskich fabryk w Poitiers we Francji i w Polsce.
Firma zainwestowała w ostatnich latach 110 milionów euro w inwestycje, badania i rozwój. Posiada aktualnie 80 zarejestrowanych patentów.
Po wielu latach badań Forsee Power opracowało szereg opartych na bateriach litowo-jonowych inteligentnych modułowych systemów akumulatorowych, wyposażonych w najnowsze i najbardziej wytrzymałe materiały ogniw akumulatorowych dostępne na rynku oraz opatentowane przez firmę systemy zarządzania akumulatorami, które obejmują systemy elektroniczne o najwyższej wydajności, oprzyrządowanie zapewniające dokładny odczyt napięcia i wydajne systemy komunikacyjne. Wszystko to umożliwia bardziej efektywne zarządzanie energią i ciepłem, długoterminową niezawodność, bezpieczeństwo oraz żywotność.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA