AKME wybuduje nowy budynek wielorodzinny w Siechnicach pod Wrocławiem

AKME wybuduje nowy budynek wielorodzinny w Siechnicach pod Wrocławiem

Orzech
Orzech

W podwrocławskich Siechnicach powstanie kolejny nowy budynek wielorodzinny. Tym razem swoją inwestycję mieszkaniową w tym jednym z najszybciej rozwijających się małych miast w Polsce zrealizuje firma AKME Zdzisław Wiśniewski z Wrocławia.

6 maja inwestor złożył w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym na działce nr 281/59 (Obręb 022308_4.0001). Chodzi o nieruchomość położoną pomiędzy ulicami Energetyczną, Szkolną i 1 Maja.

GUNB
GUNB
REKLAMA