AKME wybuduje nowy budynek wielorodzinny w Siechnicach pod Wrocławiem

AKME wybuduje nowy budynek wielorodzinny w Siechnicach pod Wrocławiem

Orzech
Orzech
REKLAMA

W podwrocławskich Siechnicach powstanie kolejny nowy budynek wielorodzinny. Tym razem swoją inwestycję mieszkaniową w tym jednym z najszybciej rozwijających się małych miast w Polsce zrealizuje firma AKME Zdzisław Wiśniewski z Wrocławia.

6 maja inwestor złożył w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu wniosek o pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem usługowym na działce nr 281/59 (Obręb 022308_4.0001). Chodzi o nieruchomość położoną pomiędzy ulicami Energetyczną, Szkolną i 1 Maja.

GUNB
GUNB
GUNB
REKLAMA

Inwestor - Akme Zdzisław Wiśniewski Sp. z o.o. z Wrocławia to to największa w kraju firma budowlano – archeologiczna. Oferuje najwyższej jakości unikatowe usługi połączenia prac ziemnych i budowlanych z prowadzeniem badań archeologicznych.

Firma wyspecjalizowała się w realizacji inwestycji w zespołach staromiejskich, objętych ochroną konserwatora zabytków. W zakresie jej działalności znajdują się także branże deweloperska i turystyczna. AKME istnieje od 1992 roku. Działa na terenie całej Polski.

Siechnice należą do najszybciej rozwijających się małych miast w Polsce (jeszcze w 2009 roku liczyły 3851 mieszkańców, a w 2021 r. już 8851).

Kilka lat temu wybudowano tam jeden z najciekawszych i najbardziej okazałych nowych ratuszy w Polsce (projekt: Zbigniew Maćków). W budynku znajduje się także centrum administracyjno-usługowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA