Amerykańska firma Alorica Inc. inwestuje w Łodzi. Zatrudni nawet 1000 osób!fot. Jakub Zazula, / zdjęcie ilustracyjne

Amerykańska firma Alorica Inc. inwestuje w Łodzi. Zatrudni nawet 1000 osób!

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Alorica Inc., lider w dziedzinie rozwiązań CX nowej generacji, ogłosiła plany rozwoju w Afryce i Europie. Nowe centrum amerykańskiego inwestora powstanie m.in. w Łodzi. Otwarcie planowane jest na drugi kwartał 2023 roku. Alorica zapowiada zatrudnienie w Łodzi nawet 1000 osób.

Alorica Inc. jest jednym ze światowych liderów w sektorze BPO - zatrudnia 100 tys. pracowników w 17 krajach. Firma ma 24-letnie doświadczenie w dziedzinie rozwiązań CX - oferuje wsparcie w ponad 30 językach dla wielu branż, począwszy od usług finansowych, technologicznych, turystycznych i hotelarskich, aż do e-commerce i handlu detalicznego.

Dwa nowe centra firmy powstaną w Kairze (Egipt) oraz Łodzi. Pracę w Alorica w Łodzi znajdzie nawet 1000 osób.

– Egipt i Polska przyciągnęły naszą uwagę jako silne rynki z bogatą bazą talentów. Nasze nowe przedsięwzięcia otworzą możliwość rozwoju zawodowego dla mieszkańców tych państw, a równocześnie pozwolą nam lepiej docierać do klientów w regionie – mówi Greg Haller, dyrektor naczelny Alorica.

Jak informuje Alorica, na nowe centrum kontaktu z klientem wybrano Łódź ze względu na wysokiej klasy kandydatów do pracy, a także dostępność transportu, usług publicznych, sklepów i innych udogodnień, ważnych dla wielokulturowej i wielojęzycznej kadry pracowniczej.

REKLAMA

Firma zdobywa liczne branżowe wyróżnienia, ale szczyci się także społecznie odpowiedzialnym i integrującym środowiskiem pracy.

– Angażujemy się nie tylko w biznes, ale także w działalność charytatywną, programy skupione na ludziach i inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, przynosząc korzyści społecznościom, w których żyją i pracują nasi pracownicy. Z niecierpliwością czekamy na stworzenie w Polsce i Epicie wielu miejsc pracy – dodaje Matt Sims, prezes EMEA firmy Alorica.

Źródło: lodz.pl

Zdjęcie główne - zdjęcie ilustracyjne

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA