REKLAMA

Artykuły o Aquapark Fabryka Wody

Fabryka Wody w Szczecinie, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce gotowy! [FILMY]
Fabryka Wody w Szczecinie, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce jest gotowy. Woda w basenach już szumi, sauny się grzeją, a Edukatorium czeka na odkrywców.
Fabryka Wody w Szczecinie, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce jest gotowa [FILMY]
Fabryka Wody w Szczecinie, najnowocześniejszy kompleks basenowo-edukacyjny w Polsce jest gotowa. Woda w basenach już szumi, sauny się grzeją, a Edukatorium czeka na odkrywców.
Budowa Fabryki Wody w Szczecinie, najnowocześniejszego kompleksu basenowo-edukacyjnego w Polsce dobiega końca [FILMY]
Budowa Fabryki Wody w Szczecinie, najnowocześniejszego kompleksu basenowo-edukacyjnego w Polsce dobiega końca. Generalny wykonawca, ALSTAL Grupa Budowlana, prowadzi obecnie ostatni i najważniejszy etap inwestycji – rozruch technologiczny połączony z odbiorami prac.
Krok od wielkiego otwarcia Fabryki Wody w Szczecinie [ZDJĘCIA]
Budowa Fabryki Wody w Szczecinie, najnowocześniejszego kompleksu basenowo-edukacyjnego w Polsce, weszła w ostatnią fazę. Generalny wykonawca, ALSTAL Grupa Budowlana, rozpoczął ostatni i najważniejszy etap inwestycji – rozruch technologiczny połączony z odbiorami prac.
Dobiega końca budowa wielkiego parku wodnego Fabryka Wody w Szczecinie [ZDJĘCIA]
Rozruch technologiczny Fabryki Wody trwa już ponad miesiąc. Dla osób odpowiedzialnych za inwestycję, to okres niezwykle intensywnej pracy. Każdy fragment wybudowanego obiektu i każde zainstalowane urządzenie muszą zostać sprawdzone, czasem nawet kilka razy. Obchody techniczne odbywają się w zasadzie codziennie i są przeprowadzane w każdej części Fabryki Wody – saunarium, strefach biurowych, edukatorium, w strefach basenowych czy podbaseniu.
Postępy prac na budowie Fabryki Wody w Szczecinie [ZDJĘCIA]
Fabryka Wody to ogromny kompleks basenowo-edukacyjny, którego wartość przekracza 350 mln zł. W powstającym w centrum Szczecina obiekcie trwają zaawansowane roboty wykończeniowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma ALSTAL Grupa Budowlana.
W Szczecinie powstaje wielki kompleks basenowo-edukacyjny Fabryka Wody [ZDJĘCIA]
We wtorek, 11 października mijają dokładnie trzy lata od podpisania umowy na budowę ogromnego kompleksu basenowo-edukacyjnego Fabryka Wody w Szczecinie. O postępach pracy szeroko opowiedział Dominik Słowek, Kierownik Budowy z firmy ALSTAL Grupa Budowlana.
REKLAMA