DODAJ

Wolne Miasto III na etapie konstrukcyjnym

Mieszkania i domy / Gdańsk
Wolne Miasto III na
AVOKADO PR
2016-07-26 15:51:25
III etap osiedla Wolne Miasto wszedł w fazę konstrukcyjną. Oddanie go od użytku deweloper planuje na I kwartał 2018 r. W nowym budynku powstaną 184 lokale. Do tej pory swoich nabywców znalazło już ok. 20% oferowanych w nim mieszkań.

W nowym etapie osiedla przy Cedrowej 27 znajdą się 184 mieszkania o metrażach od ok. 30 do 99 m2. Największą grupę, ponad 60% lokali stanowią mieszkania 2 i 3-pokojowe od 34 do 77 do m2. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi lokalami ECO-Classic zdecydowała się na wprowadzenie do oferty większej niż w poprzednich etapach ilości mieszkań 4-pokojowych. Wszystkie z zaprojektowanych lokali będą miały balkony, loggie lub, w przypadku mieszkań ulokowanych na parterze, dochodzące nawet ok. 40 m2 ogródki, z widokiem na pełne zieleni tereny rekreacyjne osiedla.

Polityka cenowa ECO-Classic zakłada, że większość z oferowanych mieszkań będzie kwalifikowała się do dopłat w programie MdM. Ceny zaczynają się tu już od 4770 zł/m2.

Dodatkowo osoby zainteresowane zakupem mieszkania gotowego do wprowadzenia mogą skorzystać z oferty wykończenia mieszkań.

W cenie od 490 zł/m2 klient otrzymuje kompleksową usługę przygotowania lokalu do zamieszkania – profesjonalny projekt architektoniczny, doradztwo i zakup materiałów oraz wykończenie wykonane przez sprawdzone i polecane przez nas ekipy, objęte gwarancją dewelopera – mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. handlowych ECO-Classic.

Wolne Miasto atrakcyjne dla młodych rodzin
Od wprowadzenia III etapu do oferty do chwili obecnej ECO-Classic sprzedała już blisko 20% zaprojektowanych w budynku lokali.

Zakup mieszkania na wczesnym etapie realizacji wiąże się z szeregiem korzyści – wyjaśnia Zuzanna Kordzi. – Jest to czas, kiedy wybór mieszkań jest największy i najłatwiej wybrać lokal odpowiadający swoim oczekiwaniom. Ponadto w mieszkaniach kupowanych na wczesnym etapie najłatwiej wprowadzić zmiany, które pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki atrakcyjnie pomyślanej koncepcji osiedla bliskiego naturze, pełnego dorosłej zieleni i przyjaznego dzieciom inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród młodych małżeństw i rodzin z małymi dziećmi. Poza dużą ilością pozbawionego barier, zielonego, pozwalającego na zabawę, eksperymenty i różnorodne formy aktywności sportowej otoczenia, na terenie inwestycji deweloper wybudował już dwa place zabaw. Kolejne powstawać będą na wewnętrznych dziedzińcach każdego nowego etapu, a w centralnej części osiedla planowana jest przestrzeń wspólna, pomyślana jako miejsce do aktywnej rekreacji- latem jako boisko, zimą jako ślizgawka.

Ponadto na osiedlu działa również żłobek i przedszkole.