DODAJ

Zamieszkać w parku, tuż przy sadzie… ECO-Classic rozpoczyna sprzedaż mieszkań w III etapie osiedla Wolne Miasto

Mieszkania i domy / Gdańsk
Zamieszkać w parku, tuż
2016-05-16 12:38:45
ECO-Classic rozpoczyna sprzedaż mieszkań w III etapie swojej gdańskiej inwestycji – osiedla Wolne Miasto. W nowym powstającym przy Cedrowej 27 budynku powstaną 184 mieszkania o metrażach od ok. 30 do 99 mkw. dostępne w cenie od 4770 do 5290 zł/mkw. Polityka cenowa ECO-Classic zakłada, że większość mieszkań będzie kwalifikowała się do dopłat w programie MdM. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania gotowego do wprowadzenia mogą skorzystać z programu wykończenia wnętrz ECO-Classic. Oddanie od użytku III etapu Wolnego Miasta planowane jest na I kwartał 2018 r.

W II kwartale 2016 roku firma ECO-Classic wprowadziła do oferty handlowej III etap swojej najnowszej, gdańskiej inwestycji- osiedla Wolne Miasto. W realizowanym budynku wybudowanych zostanie 184 zróżnicowane pod względem metrażu lokale mieszkalne – od 1-2-pokojowych, idealnych dla osób wchodzących w dorosłe życie oraz zainteresowanych zakupami na cele inwestycyjne, po wygodne, funkcjonalne mieszkania 4-pokojowe, zaprojektowane z myślą o oczekujących przestrzeni rodzin z małymi czy dorastającymi dziećmi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w III etapie inwestycji najwięcej zaprojektowanych zostało mieszkań 2- i 3-pokojowych w wielkości od 34 do 77 m2. Z uwagi na rosnące zainteresowanie większymi lokalami, zdecydowano się tu również wybudować sporą ilość mieszkań 4-pokojowych, liczących ok. od 77 do 90 mkw.

Ceny mieszkań w III etapie Wolnego Miasta wynoszą od 4770 do 5290 za mkw.

Zgodnie ze standardami ECO-Classic wszystkie mieszkania mają balkony, loggie lub, liczące nawet ok. 42 mkw. ogródki. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym lub na parkingu naziemnym. W 3-piętrowych budynkach zainstalowane będą przestronne, wygodne windy.
 
Z możliwością wykończenia „pod klucz”
Osoby, które zdecydują się zamieszkać w nowym etapie inwestycji przy Cedrowej mają również możliwość zakupu mieszkania gotowego do wprowadzenia. Dzięki realizowanemu przez ECO-Classic programowi wykończenia wnętrz, klienci we współpracy z architektem mogą wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia.

– Ceny wykończenia mieszkań są atrakcyjne i racjonalnie skalkulowane – mówi Zuzanna Kordzi, Dyrektor ds. Handlowych w ECO-Classic. – Koszty wykończenia jednego metra kwadratowego lokalu w opcji podstawowej to 490 zł. W cenie zawiera się przygotowanie projektu aranżacji mieszkania przez architekta, profesjonalne doradztwo materiałowe, kompleksowe wsparcie logistyczne i organizacyjne zakupów oraz wykonanie przez sprawdzone ekipy. Dodatkowym walorem tego rozwiązania jest objęcie wykończenia gwarancją dewelopera oraz przepisami o rękojmi.

Bezpieczne, zielone otoczenie dla dużych i małych
Zgodnie z założeniami projektowymi inwestycję cechuje niewysoka, wpisana w pagórkowatą rzeźbę nadmorskiego terenu zabudowa. Trzypiętrowy budynek o kształcie zbliżonym do litery U otwarty jest na zewnątrz osiedla. Dzięki temu z jednej strony możliwe jest zachowanie jak największej ilości zastanej naturalnej roślinności i morenowych wzgórz, z drugiej – zgodnie ze europejskimi trendami projektowania – powstaje bezpieczna, zwarta przestrzeń nowoczesnej inwestycji.

Osiedle wolne jest od ruchu samochodowego. Z uwagi na bezpieczeństwo najmłodszych i komfort dorosłych, korzystających z osiedlowych placów, ścieżek i ciągów edukacyjnych, poprowadzony on został na obrzeżach. Osiedle wolne jest też od barier architektonicznych, co ułatwia poruszanie się po nim osobom niepełnosprawnym, starszym czy rodzicom z małymi dziećmi.

Partnerem wykonawczym ECO-Classic w procesie realizacji III etapu jest firma „MW Kontrakt”, a instytucją finansującą mBank Hipoteczny. Za przygotowanie projektów wykończenia wnętrz odpowiada pracownia „ECO-Classic Architekci”.