DODAJ

Biurowiec Vinci Office Center w Krakowie sprzedany

Biura / Kraków
Biurowiec Vinci Office Center
Kajtman
2017-12-06 15:05:04
Dyskret Polska, reprezentowany przez międzynarodową firmę doradczą Cushman & Wakefield, sfinalizował sprzedaż Vinci Office Center w Krakowie.

Vinci Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A przy ul. Opolskiej w Krakowie. Wybudowany w 2010 roku budynek, oferuje 20 400 mkw. powierzchni biurowej wyposażonej w najnowocześniejsze systemy telekomunikacyjne i bezpieczeństwa. Vinci Office Center położone jest w doskonałej lokalizacji, co pozwala na łatwy i szybki dojazd do krakowskiego lotniska, centrum miasta, a także dworca kolejowego. W bezpośrednim sąsiedztwie CBV znajdują się również ogólnodostępny parking oraz przystanki autobusowe.

W 2011 roku Vinci Office Center otrzymało nagrodę w konkursie "Budowa Roku 2010" organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB) przy współpracy Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej".

Dyskret Polska to polskie przedsiębiorstwo, rynkowy lider we wdrażaniu nowych technologii zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem (SMS), działające na rynku systemów bezpieczeństwa od ponad 25 lat. Firma świadczy usługi jako generalny wykonawca i podwykonawca całych inwestycji.

Działając w imieniu Dyskret Polska, Marcin Kocerba, starszy konsultant, Soren Rodian Olsen, partner oraz Michał Wachowicz, konsultant w dziale Rynków Kapitałowych Cushman & Wakefield, byli odpowiedzialni za planowanie, obsługę i sfinalizowanie transakcji.

Źródło: materiały prasowe