DODAJ

Galeria Solna podpisała umowy z kolejnymi najemcami

Handel / Inowrocław
Galeria Solna podpisała umowy
Kajtman
2013-08-19 12:58:52

Otwarta w maju tego roku Galeria Solna w Inowrocławiu podpisała kolejne umowy najmu. Swoje salony otworzyły o Ziaja oraz sklep marki Reporter Young. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi 98%.


 


Salon Reporter Young zajmie w Galerii Solnej powierzchnię 110 m2, a lokal Ziaja – 36 m2. Sklepy dołączą do grona blisko 100 znanych i lubianych marek obecnych w galerii, w tym m.in. H&M, Reserved, New Yorker, Bershka, Stradivarius, Carry, Takko,Top Secret, Mohito,Sinsay, Cropp Town, CCC, Deichmann Kolejne umowy najmu są finalizowane.


 


Nowi najemcy w Galerii Solnej potwierdzają ogromny sukces procesu komercjalizacji, który na dzień dzisiejszy wynosi 98% – mówi Gregory Pertus, dyrektor Galerii Solnej z firmy DTZ, która zarządza centrum. Do tego dochodzi utrzymująca się na bardzo wysokim poziomie frekwencja w naszej Galerii. Cieszą nas te sukcesy, gdyż potwierdzają, że Inowrocław to miasto z ogromnym potencjałem a powstanie Galerii Solnej przyniosło korzyści nie tylko mieszkańcom miasta ale także umożliwiło rozwój wielu znanym najemcom sieciowym oraz lokalnym przedsiębiorcom, którzy podjęli współpracę z sieciami modowymi na zasadzie franczyzy.