DODAJ

Dziecięca dżungla w Manufakturze

Łódź
Dziecięca dżungla w Manufakturze
Kajtman
2015-01-07 18:08:16

Wraz z nowym rokiem, 2 stycznia, swoje drzwi otworzył Jupi Park. To jedna z największych sal zabaw, jakie powstały w naszym kraju. Pomieszczenia tematyczne, liczne atrakcje oraz stała opieka animatorów sprawiają, że na mierzącej ponad tysiąc metrów kwadratowych przestrzeni może bawić się jednocześnie nawet 300 dzieci.


 


Tysiąc metrów atrakcji


Jupi Park to lider w realizacji i zarządzaniu obiektami rozrywkowymi dla dzieci w Polsce. Do sieci należy obecnie blisko 20 obiektów. Nowa sala, mierząca ponad tysiąc metrów kwadratowych jest jedną z największych tego typu przestrzeni w naszym kraju. To nowoczesny i bezpieczny obiekt, w którym dzieci nie tylko radośnie spędzą czas, ale również rozwiną swoją wyobraźnię, zdolności manualne czy rytmiczne w ramach zajęć prowadzonych przez animatorów. W ofercie znajdą się między innymi warsztaty robotyki, akademia gotowania, eksperymenty chemiczne, zabawy językowe, a także zajęcia z jogi prowadzone dla mam i dzieci. Od lutego w sali warsztatowej starsze dzieci będą mogły odrabiać lekcje pod okiem opiekuna. Sam plac zabaw również jest bardzo rozbudowany – kręte zjeżdżalnie, trampoliny, tajemnicze przejścia, baseny z piłeczkami, pajęcza wieża, rowerki, kącik multimedialny oraz przestrzeń dla maluszka to tylko część przygotowanych atrakcji. Dzieci w wieku poniżej trzech lat można zostawić pod opieką niani.


 


Jupi Park działający w Manufakturze to nie tylko sala zabaw, ale również miejsce spotkań dla dzieci i rodziców. Oddzielne pomieszczenia pozwalają na organizację nawet kilku imprez okolicznościowych równocześnie. Ich tematyka będzie dopasowana do indywidualnych upodobań – dzieci mogą wcielać się w piratów, wróżki, sportowców, rycerzy czy modelki.


 


Wizyta w Jupi Parku to także atrakcyjny element szkolnej wycieczki, w ramach której dzieci spędzą czas na radosnej zabawie oraz wezmą udział w warsztatach edukacyjnych. W przyszłości Jupi Park będzie również organizował zajęcia i warsztaty przewidziane dla młodych rodziców – promocje książek, spotkania z blogerami czy szkolenia umiejętności rodzicielskich.