DODAJ

Willowa II: Komfortowe mieszkania w zasięgu ręki

Mieszkania i domy / Nałęczów
Willowa II: Komfortowe mieszkania
Kajtman
2015-07-08 12:29:01

Kameralne, ale zarazem nowoczesne. Łączące wysoką jakość z przystępną ceną. Takie są inwestycje, które od kilkunastu lat realizuje lubelska firma deweloperska Willowa II. Mieszkania, jakie obecnie oferuje w Lublinie i w Nałęczowie, cieszą się więc dużym zainteresowaniem wśród klientów.


 


Willowa II Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z dwunastoletnim doświadczeniem. Od lat realizuje inwestycje, które wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją i solidnym wykonaniem, a ponadto konkurencyjnymi cenami mieszkań. Aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów, deweloper oferuje zawsze szeroki wybór lokali o zróżnicowanych metrażach i rozkładach.


 


Na przestrzeni lat spółka z sukcesem zrealizowała w Lublinie szereg inwestycji mieszkaniowych. Budynki Willowej II powstały m.in. przy ul. Onyksowej, Poligonowej, Tarasowej, Kaskadowej, Relaksowej i Lucyny Herc. Pod koniec ubiegłego roku firma zakończyła również budowę osiedla Słoneczne Wzgórze przy ul. Kolejowej w Nałęczowie. Obecnie prowadzi zaś nową inwestycję przy ul. Jantarowej w Lublinie. Realizuje tutaj osiedle Leśne Zacisze – czyli nowoczesny kompleks budynków o podwyższonym standardzie.


 


Zarówno w Lublinie, jak i w Nałęczowie postawiliśmy na przyjazną, ale nowoczesną architekturę oraz na dogodną lokalizację – mówi Ewa Starownik, kierownik Działu Technicznego i Marketingu w firmie Willowa II. – W Nałęczowie zrealizowaliśmy budynki na terenie położonym w samym centrum tej miejscowości i zadbaliśmy o to, by wkomponowały się w jej charakterystyczny, uzdrowiskowy krajobraz. Z kolei w Lublinie, kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy budowę osiedla na Węglinie, czyli w dzielnicy cenionej za swoją estetykę i doskonałą infrastrukturę.


 


Wspomniana inwestycja w Nałęczowie składa się z dwóch czteropiętrowych budynków z mieszkaniami o powierzchni od 34 do 62 mkw. O oryginalnym, ale zarazem przytulnym wyglądzie osiedla Słoneczne Wzgórze decyduje m.in. jego elewacja z elementami imitującymi drewno oraz ciekawie zaprojektowane alejki przy budynkach. Ich otoczenie jest też oświetlone i ozdobione nasadzeniami roślin.


 


Wszystkie dostępne tutaj mieszkania mają przestronne balkony. Do każdego z nich przypisana jest także piwnica oraz miejsce postojowe przed budynkiem. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze kilkanaście spośród tych lokali.


 


Natomiast najnowsze, lubelskie osiedle dewelopera Willowa II jest obecnie na etapie budowy. Na początku tego roku, na terenie położonym przy ul. Jantarowej rozpoczęła się realizacja pierwszego, czteropiętrowego budynku, zaprojektowanego na planie litery L. Będzie się składał z dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań z odrębnymi kuchniami oraz z aneksami kuchennymi. Najmniejsze z nich będą miały ok. 36,5 mkw., a największe – prawie 82 mkw. W czerwcu bieżącego roku Willowa II otrzymała natomiast pozwolenie na realizację drugiego, nieco mniejszego budynku. Wkrótce przystąpi też do trzeciego etapu inwestycji. Pierwsze z mieszkań powstających na osiedlu Leśne Zacisze będą gotowe już w połowie 2016 r.


 


Wszystkie z zaplanowanych tutaj budynków, będą miały podwyższony standard. Ściany klatek schodowych zostaną na przykład wykończone kamieniem. Natomiast ściany wewnątrz mieszkań będą przygotowane bezpośrednio do malowania, więc każdy lokal będzie można szybko i sprawnie wykończyć. Ważnym atutem osiedla będzie też zagospodarowanie terenu wokół budynków. Oprócz miejsc postojowych, powstanie tutaj kolorowy plac zabaw, oświetlone alejki z ławeczkami oraz zielone skwery z nasadzeniami.


 


Dodatkowe informacje o firmie Willowa II i jej ofercie można znaleźć na stronie www.willowa2.pl, a także uzyskać w biurze sprzedaży przy ul. Gęsiej 23/23 w Lublinie (tel. 81 742 68 73, kom. 607 840 006).