DODAJ

Budynek Sky House z pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Lublin
Budynek Sky House z
Kajtman
2014-09-12 12:40:53

Położony przy ul. Kryształowej, budynek Sky House otrzymał ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Do inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Wikana S.A. będą już mogli wprowadzać się mieszkańcy.


 


Sky House to jedna z naszych sztandarowych inwestycji w Lublinie. Cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów już od chwili rozpoczęcia prac budowlanych – mówi Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A. – Obecnie niemalże wszystkie mieszkania w Sky House są już sprzedane. Ostateczne pozwolenie na użytkowanie oznacza, że właściciele niebawem będą mogli zacząć wprowadzać się do swoich lokali i cieszyć się komfortem mieszkań położonych w jednym z najnowocześniejszych budynków w mieście.


 


Sky House ma osiem kondygnacji i góruje nad krajobrazem południowej części Czubów oraz Węglina. Wyróżnia się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykonania. Składa się z 79 mieszkań o powierzchni od około 28 do 100 mkw. – Największym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszyły się mieszkania dwu i trzypokojowe, zwłaszcza te położone na wyższych kondygnacjach. Nic dziwnego, bo z budynku rozciąga się malowniczy widok na miasto i na pobliski las – mówi Joanna Tęczak-Pachla z lubelskiego biura sprzedaży Wikana S.A.


 


Zaletą Sky House są z pewnością także nowoczesne i rzadko spotykane rozkłady mieszkań. – Pozwalają na zaaranżowanie wnętrz w oryginalny sposób. Warto też zwrócić uwagę na wysoki standard wykonania klatek schodowych, przestronny, podziemny parking oraz na dużą liczbę miejsc postojowych na zewnątrz budynku – dodaje Sławomir Horbaczewski.