DODAJ

Rekordowy początek roku w wykonaniu Grupy Wikana

Mieszkania i domy / Lublin
Rekordowy początek roku w
Kajtman
2012-04-03 18:30:19

Lubelski deweloper sprzedał w I kw. br. 88 mieszkań, uwzględniając rezygnacje z wcześniej zawartych umów. To wynik o ponad 100 proc. lepszy od ubiegłorocznego.


 


- Sytuacja na rynkach mieszkaniowych miast południowo-wschodniej Polski jest stabilna, a zainteresowanie ofertą mieszkań Grupy Wikana systematycznie rośnie. Osiągnięty w I kw. wynik utwierdza nas w przekonaniu, że uda nam się zrealizować zakładany na 2012 r. dwucyfrowy wzrost sprzedaży mieszkań – komentuje Sylwester Bogacki, prezes spółki Wikana.


 


W 2011 r. spółka znalazła nabywców na 340 mieszkań netto.


 


I kwartał 2012 r. był rekordowym kwartałem pod względem wyników sprzedaży w dotychczasowej historii spółki. Warto przy tym zaznaczyć, że za blisko 30 proc. osiągniętego rezultatu odpowiada sprzedaż lokali z lubelskiego Osiedla Marina.


 


Na rodzimym, lubelskim rynku jesteśmy niekwestionowanym liderem, z rozpoznawalną marką kojarzoną z wysoką jakością produktu. Realizowana z powodzeniem strategia rozwoju zakłada powielanie sukcesu osiągniętego na lubelskim rynku w innych miastach południowo-wschodniej Polski, takich jak Rzeszów, Zamość, Krosno czy Puławy – wyjaśnia prezes Wikany.