DODAJ

Ruszył II etap Osiedla Nowy Początek

Mieszkania i domy / Lublin
Ruszył II etap Osiedla
Kajtman
2015-03-04 14:30:31

Przy ul. Cz. Strzeszewskiego 13 w Lublinie rozpoczęła się budowa dwóch, czterokondygnacyjnych budynków wchodzących w skład Osiedla Nowy Początek. Powstanie tu ponad osiemdziesiąt funkcjonalnych mieszkań, od jedno- do czteropokojowych.


 


Osiedle Nowy Początek jest zlokalizowane w dzielnicy Ponikwoda. W jego pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, placówki medyczne, punkty usługowe, markety spożywcze oraz Galeria Olimp. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta (dojazd samochodem zajmuje ok. 15 minut), ale jednocześnie jego położenie zapewnia spokój i kameralną atmosferę.


 


Realizacja pierwszego etapu Osiedla Nowy Początek zakończyła się w ubiegłym roku. – „Budynki drugiego etapu, podobnie jak w etapie pierwszym, charakteryzuje jasna elewacja ozdobiona okładziną klinkierową oraz dynamiczny układ okien, loggi i balkonów. Przestrzeń osiedla będzie w pełni zagospodarowana zielenią, alejkami spacerowymi, elementami małej architektury wraz z placem zabaw. Osiedle będzie ogrodzone” – mówi Jakub Bujalski z lubelskiego Biura Sprzedaży inwestycji Grupy Napollo, inwestora osiedla.


 


Realizacja inwestycji zajmie półtora roku. W ofercie sprzedaży dostępne są 84 starannie zaprojektowane mieszkania, o metrażach od 30 do 84 mkw. Przyszli mieszkańcy znajdą wśród nich zarówno praktyczne kawalerki, jak i przestronne dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania, idealne dla rodzin. Dodatkową zaletą lokali położonych na parterze są ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają balkon lub loggię. Budynki wyposażone będą w windy. Na poziomie -1 znajdzie się garaż.


 


Inwestor Osiedla Nowy Początek to podmiot z doświadczeniem na rynku nieruchomości, realizujący zarówno inwestycje mieszkaniowe, jak i handlowe. Obecnie prowadzi m.in. budowę dwóch inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, w tym budynku apartamentowego w popularnej dzielnicy śródmiejskiej – Ochota, pn. Apartamenty Niemcewicza 17. Dotychczas firma działała pod nazwą NAP Invest Group. W ramach procesu rebrandingu, którego celem było dostosowanie identyfikacji marki do nowej, związanej z dynamicznym rozwojem w całym kraju, strategii inwestycyjnej Grupy, zmieniła nazwę na Grupa NAPOLLO. Grupa kontynuuje swoje dotychczasowe inwestycje i rozpoczyna nowe przedsięwzięcia, dbając o wysoką jakość realizowanych projektów architektonicznych i solidne wykonanie.


 


Lubelskie biuro sprzedaży dewelopera również rozpoczyna działalność pod marką – Grupa Napollo, jednak nie zmienia swojego adresu. Osoby zainteresowane zakupem mieszkań, firma zaprasza do biura przy al. Spółdzielczości Pracy 28 (tel. 81 465 33 22).