DODAJ

Centrum Zakupów – nowe centrum handlowe w Ząbkach

Handel / Ząbki
Centrum Zakupów – nowe
Kajtman
2011-11-24 11:20:07
Już w środę 30 listopada przy ul. Reymonta 30 / róg ul. Powstańców zostanie otwarte Centrum Zakupów - najnowsze centrum handlowe w Ząbkach k/Warszawy. W dniu otwarcia mieszkańcy Ząbek i okolic, zarówno dorośli jak i najmłodsi, będą mogli wziąć udział w zaplanowanych na terenie centrum handlowego zabawach i konkursach.


Centrum Zakupów Ząbki to kompleks handlowy o powierzchni blisko 3 tys. m kw. Na jego terenie klienci będą mogli skorzystać z oferty produktów spożywczych, które zapewni Supermarket Biedronka. Artykuły drogeryjne i apteczne oferować będzie Apteka Cosmedica. Dodatkowo otwiera tu swój kolejny sklep sieć Rossmann. Obuwie oraz dodatki będzie można kupić w sklepie sieci Deichmann,  odzież w salonie niemieckiej sieci TAKKO, a wszystko dla domu w  sklepie sieci Pepco.Oficjalne otwarcie Centrum Zakupów rozpocznie się w środę 30 listopada, o godz. 11.00. Przez cały dzień na terenie centrum będzie można nie tylko zrobić zakupy w nowootwartych sklepach, ale również wziąć udział w licznych atrakcjach. Znajdą się wśród nich m.in. animacje plastyczne dla dzieci, pokazy tańca z ogniem, porady wróżki Sybilli, konkursy z nagrodami.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Inwestorem Centrum Zakupów jest spółka NAP Invest Alfa Sp. z o.o. z Warszawy należąca do Grupy NAP Invest. Grupa jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju. Jest właścicielem centrum handlowego Galeria Rembielińska w Warszawie, w którym działają m.in. delikatesy spożywcze Delima, drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, sieci handlowe C&A, CCC i RTV Euro AGD oraz klub PURE Fitness. W tym roku w maju firma uruchomiła pierwsze Centrum Zakupów w Zgierzu k/ Łodzi. Na przełomie 2011/2012 firma planuje rozpoczęcie trzech inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i w Lublinie.