Osiedle Orla II otwarte dla przyszłych mieszkańców

Osiedle Orla II otwarte dla przyszłych mieszkańców

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Doskonała lokalizacja, tuż przy stacji PKP i praktycznie w samym sercu Ząbek przyciąga nowych mieszkańców. W sobotę, 25 lutego osiedle Orla II w Ząbkach otwiera się dla przyszłych mieszkańców. Do kupienia zostały już ostatnie mieszkania, dostępne również w opcji „pod klucz”. Deweloper przygotował specjalną promocję cenową, a decydując się na zakup od razu podpiszemy akt notarialny.

Dolcan oferuje zarówno kawalerki jak i mieszkania dwu- i trzypokojowe o najczęściej poszukiwanych metrażach. Nowa cena na osiedlu Orla II pozwala kupić nawet 56-metrowe mieszkanie za 276 tys. zł. Cena za metr zaczyna się tu od 4.900 zł.

 

W sobotę 25 lutego, w godzinach 9.00 – 16.00 deweloper organizuje Dzień Otwarty, podczas którego będzie można nie tylko obejrzeć mieszkania na osiedlu Orla II, ale też udać się na pobliskie osiedle Powstańców. Specjalna oferta jaką firma Dolcan proponuje podczas tego dnia jest dobrą alternatywą dla tych, którzy obawiają się nowej Rekomendacji S. Mimo jej negatywnego wpływu na zdolność kredytową, ceny mieszkań przy Orlej pasują do nowych przepisów, a co za tym idzie nie musimy rezygnować z większego metrażu.

 

Osiedle Orla II znajduje się w centrum Ząbek przy ul. Poniatowskiego i Wiosennej. Kompleks jest gotowy, a nowi mieszkańcy mogą od ręki podpisać akt notarialny w momencie kupowania mieszkania. Eksperci przyznają, że zarówno lokalizacja jak i oferta jest najlepsza w Ząbkach. Warto wspomnieć, że w planach jest już modernizacja stacji kolejowej w Ząbkach i zbudowanie tunelu dla pieszych i samochodów, aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców. Stacja PKP znajduje się przy ul. Orlej i Powstańców, a więc mieszkańcy osiedli Dolcan będą mieli łatwą i wygodną komunikację ze stolicą.

 

REKLAMA

Budynki na osiedlu Orla II mają od czterech do pięciu pięter. Część mieszkań ma duże ogrody zimowe, większość balkony. Ostatnie wolne mieszkania mają powierzchnie od 39 do 73 m kw.

 

- Dzień Otwarty to zawsze dobra okazja nie tylko do zobaczenia jak wyglądają mieszkania, ale też do zadania nurtujących pytań. Podczas tego dnia na osiedlu Orla II będzie możliwość rozmowy z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż, a także z doradcą kredytowym – mówi Monika Miszczuk z działu sprzedaży z firmy Dolcan – Specjalnie z okazji dnia otwartego przygotowaliśmy specjalną ofertę za metr kwadratowy w wysokości 4.900 zł – dodaje.

 

Ciekawą ofertą dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu, by wykańczać mieszkanie, Dolcan proponuje na Orlej II także lokale wykończone „pod klucz”. Na osiedlu są place zabaw, osiedle jest zamknięte i strzeżone, bloki wyposażone są w windy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA