DODAJ

Galeria handlowa w Legionowie k. Warszawy

Handel / Legionowo
Galeria handlowa w Legionowie
Kajtman
2014-03-13 15:52:55

Realizacja projektu "Galeria Legionowo" nabiera tępa. Podpisana została umowa z operatorem spożywczym "Piotr i Paweł". Równolegle trwają rozmowy z kolejnymi najemcami. Ruszyła też budowa obiektu.


 


Galeria Legionowo znajduje się w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Mrugacza i Piłsudskiego. Inwestycja jest w trakcie realizacji, obecnie trwają zaawansowane prace budowlane na drugiej kondygnacji.


 


Galeria Legionowo będzie miała 10 500 mkw. powierzchni najmu. Na dwóch poziomach będzie 45 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców Galerii Legionowo znajdują się operator spożywczy "Piotr i Paweł", drogeria "Hebe", kolejne umowy z kluczowymi najemcami są w trakcie negocjacji. 


 


Do dyspozycji klientów zostanie oddany do użytku parking na 350 miejsc, z czego ok. 250 miejsc będzie znajdować się na parking podziemnym.


 


Otwarcie Galerii Legionowo planowane jest na I kwartał 2015 roku. Inwestorem jest Jerzy Petz który zlecił przygotowanie koncepcji architektonicznej firmie Bose International znanej m.in. z projektów Silesia, Bonarka i Korona Kielce.


 


Galeria Legionowo to jedyny tego typu obiekt w 54-tysięcznym mieście położonym 110-tysięcznym powiecie. Daje to ponad 160 tys. osób z siłą nabywczą równą 120% średniej krajowej, mieszkających w strefie oddziaływania Galerii.


 


Komercjalizacją Galerii Legionowo zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.