DODAJ

Mikołaj rozdaje rabaty Przy Wspólnej

Mieszkania i domy / Sulejówek
Mikołaj rozdaje rabaty Przy
Kajtman
2011-12-08 16:42:35

Tylko do końca roku w inwestycji Przy Wspólnej mikołajkowe rabaty! Mieszkania w budynku B z 15 procentowym rabatem. Nowe osiedle to dwa czteropiętrowe bloki z balkonami i tarasami, położone w zielonej okolicy.


 


Rabat obowiązuje tylko do końca roku, zainteresowani kupnem mieszkań w Sulejówku muszą się więc spieszyć. Niższa cena obejmuje wszystkie lokale znajdujące się w budynku B (II etap inwestycji).W inwestycji Przy Wspólnej dostępne są mieszkania  o powierzchni od 37 do 94 m2, zarówno z aneksami kuchennymi, jak i z kuchniami zamkniętymi. Na dachach budynków dodatkowo zaplanowano utworzenie zielonych ogrodów. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone z miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

 


Osiedle jest bardzo przyjazne rodzinom. Położone w rozbudowanej infrastrukturze miejskiej. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoły, apteka oraz liczne sklepiki osiedlowe.Przy Wspólnej to wygodne miejsce na własne M, z którego z łatwością można dojechać do centrum Warszawy m.in. Szybką Koleją Miejską. Osiedle położone jest też w bezpośredniej bliskości z węzłami komunikacyjnymi. Zakończenie budowy planowane jest we wrześniu 2013 roku.