40 m2 za 146 tys. zł  zaledwie 30 km od centrum Warszawy!

40 m2 za 146 tys. zł zaledwie 30 km od centrum Warszawy!

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Sytuacja na rynku nieruchomości dynamicznie się zmienia a deweloperzy kuszą swoich Klientów coraz to nowymi udogodnieniami i cenami mieszkań. Takie działania sprzyjają Klientom, którzy mogą wybierać, spośród wielu mieszkań w inwestycjach.


Od pewnego czasu można zauważyć nowy trend związany z wyborem mieszkania. Klienci coraz częściej szukają mieszkań mniejszych (od 40 m2 do 60 m2), które z racji swojej powierzchni są także znacznie tańsze. Dlatego deweloperzy, już na etapie projektowania inwestycji planują w przeważającej większości mieszkania o takim właśnie metrażu.

 

Ponadto coraz więcej osób, decyduje się na zakup mieszkania na osiedlach usytuowanych w pewnej odległości od Stolicy. Podwarszawskie miejscowości, cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno deweloperów inwestujących tam w ziemie, jak i klientów, którzy chcą kupić tam mieszkanie. Korzyści płynące z mieszkania w miejscowościach niedaleko Warszawy to przede wszystkim – cisza, spokój, a także znacznie niższe ceny niż mieszkań o podobnym standardzie w Warszawie.

 

REKLAMA

Do grona inwestorów, którzy oferują mieszkania w okolicach Warszawy oraz przygotowali specjalne rabaty, dołączył warszawski deweloper Włodarzewska S.A. – w Brwinowie na Osiedlu Sportowa można kupić mieszkanie już od 3600zł brutto za m2. Oferta dotyczy mieszkań z II etapu  inwestycji. Osiedle w Brwinowie kusi nie tylko cenami, ale i dobrą lokalizacją. Położone niespełna 30 km od centrum Warszawy „Osiedle Sportowa” w Brwinowie jest dobrze skomunikowana z Warszawą – zarówno połączeniem drogowym jaki komunikacją miejską. Do niewątpliwych atutów należy również zaliczyć rozbudowaną infrastrukturę miejscowości oraz sąsiedztwo szkół, przedszkoli, galerii handlowej.

 

Deweloper postawił przede wszystkim na małe metraże, o łatwych do aranżacji układach wnętrz. W ofercie są 1-, 2- 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 83 m2.

 

Cena metra kwadratowego zaczyna się już od 3 600 zł. Przestronne mieszkanie typu studio (40m2) w inwestycji „Osiedle Sportowa” kosztuje zaledwie 146 555 zł. Deweloper proponuje także 2-, 3-, a nawet 4-pokojowe mieszkania z rozległymi tarasami, których ceny oscylują w granicach od 193 000 zł do 356 000 zł.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA