Nowe zadanie inwestycyjne w Brwinowie

Nowe zadanie inwestycyjne w Brwinowie

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

W styczniu rozpoczęto budowę kolejnych budynków w inwestycji zlokalizowanej w podwarszawskim Brwinowie, przy ul. Sportowej. W ramach nowego zadania inwestycyjnego powstaną dwa bloki, a w nich 60 mieszkań od 36,8 mkw. do 68,11 mkw.


Obecnie Osiedle „Sportowa” to kameralne miejsce z charakterystyczną niską zabudową, składające się z 8 budynków, liczących łącznie 202 mieszkań.


W nowych budynkach do wyboru będą lokale zarówno z aneksami kuchennymi, jak i kuchniami zamkniętymi. Projekt przewiduje mieszkania posiadające balkony i tarasy. Na terenie osiedla znajdują się także miejsca postojowo-garażowe. Standardowo mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim.


Według ekspertów nieruchomości głównym kryterium wyboru mieszkania w przypadku lokalizacji podmiejskich jest dobra komunikacja ze stolicą oraz możliwość kupienia większego metrażu w lepszej cenie. Zakup mieszkania pod Warszawą z reguły oznacza mniejszy wydatek w zamian za większy metraż. Decydując się na mieszkanie o powierzchni około 55 mkw. poza miastem można liczyć na oszczędność rzędu nawet 40 procent wartości mieszkania. Tak jest w przypadku inwestycji w Brwinowie, gdzie dwupokojowe mieszkanie będzie nas kosztować niewiele ponad 228 000 zł. Zainteresowanie kupujących utwierdza nas w przeświadczeniu, że nabywcy poszukują atrakcyjnych cenowo inwestycji, a jednocześnie dobrze skomunikowanych z Warszawą – komentuje Łukasz Majcher z Włodarzewska Development.

REKLAMA


Inwestycja powstała z myślą o osobach, które cenią spokój i ciszę, a jednocześnie dogodną komunikację z centrum Warszawy. Atutami lokalizacji osiedla „Sportowa” jest rozbudowana infrastruktura miejska i wygodny dostęp do placówek edukacyjnych. Bliskość węzłów komunikacyjnych, w tym także linii kolejowej zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, zajmujący zaledwie 30 minut. W pobliżu osiedla znajduje się Galeria Brwinów. Sąsiedztwo centrum handlowego umożliwia mieszkańcom łatwy dostęp do kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych.

Ceny mieszkań kształtują się od 4 300 zł/mkw. do 5 000 zł/mkw.

Planowany termin realizacji nowego zadania inwestycyjnego przypada na 1 kwartał 2015 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA