DODAJ

Galeria Malta z bogatą ofertą biżuteryjną

Poznań
Foto: Wikimedia Commons
Kajtman
2017-04-24 14:38:49
W portfolio 9 marek jubilerskich Galerii Malta na kolejne miesiące zostaje W.Kruk. W ostatnich tygodniach zapadła decyzja o przedłużeniu umowy najmu, negocjowanej przez firmę Neinver, odpowiedzialnej za komercjalizację tego poznańskiego centrum handlowego.

Najstarsza polska marka jubilerska, posiadająca salon w Galerii Malta od 2011 roku, przedłużyła ostatnio umowę najmu na kolejny okres. W salonie W.Kruk o powierzchni 77 m kw., znajdującym się na parterze centrum, klienci nadal będą mogli zakupić wyjątkową biżuterię – zarówno tę do noszenia na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Historia firmy W.Kruk, wywodzącej się z Poznania, pokazuje, jak dobre rzemiosło, pomysłowość i pracowitość owocują wieloletnim sukcesem lokalnego biznesu w skali ogólnopolskiej. Zdobywane przez lata uznanie Klientów z pewnością przełoży się także na odwiedzalność salonu marki W.Kruk w naszym centrum – mówi Ewa Spychalska, dyrektor Galerii Malta. 

Butik W.Kruk to jeden spośród 9 punktów z ofertą biżuteryjną w portfolio Galerii Malta, które tworzą m.in. Apart, Briju, Yes, czyli marki wywodzące się z Wielkopolski, a także Jubitom, Pandora, Swarovski, Tous i Ami Bijoux.

Źródło: materiały prasowe