DODAJ

Jesienne targowanie w Arenie

Poznań
Jesienne targowanie w Arenie
Kajtman
2012-10-08 14:08:59

W miniony weekend odbyły się Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. W Hali Arena swoją ofertę zaprezentowało prawie 90 wystawców, w tym deweloperzy, banki i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. To już drugie targi w branży nieruchomości zorganizowane w Poznaniu tej jesieni. 


 


Podczas dwóch dni targowych odwiedzający mieli szansę zapoznać się z ofertą inwestycji mieszkaniowych z województwa wielkopolskiego – zarówno tych zrealizowanych jak i będących w fazie budowy. Swoje stoiska przygotowały wydawnictwa branżowe i biura pośrednictwa nieruchomości. Największą popularnością cieszyli się ci deweloperzy, którzy z myślą o targach przygotowali dla odwiedzających promocyjną ofertę.


 


Zbliżający się koniec roku i wygasanie programu „Rodzina na swoim” sprawiają, że jesień jest dobrym momentem na zakup nieruchomości. Dobrą okazją ku temu są targi, tym bardziej, że w jednym miejscu i czasie zainteresowani zakupem nieruchomości mogą zapoznać się ze zróżnicowaną ofertą wielkopolskich deweloperów. Stali wystawcy targowi nie zawiedli i tym razem, specjalne promocje cenowe przygotowała spółka Twoje M - Dla gości targowych przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą Villi Cascady, gdzie metr kwadratowy mieszkania o powierzchni 100 mkw. kosztuje tylko 3990 zł brutto. Zainteresowaniem cieszyły się także gotowe mieszkania na Osiedlu Wiśniowym oraz lokale z przestronnymi tarasami w inwestycji Słoneczne Tarasy - mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. Bogatą ofertę nowości przygotowało Przedsiębiorstwo A. Grzegorczyk. Wśród wielu propozycji znalazły się bezczynszowe mieszkania w domach jednorodzinnych w Kamionkach. - Zaprezentowaliśmy nowe dwupoziomowe mieszkania na osiedlu Przy Lesie o powierzchni od 65 do 93 mkw. z ogrodami o rozmiarach do 661 mkw. w cenie od 268 tys. zł brutto. Pokazaliśmy również nowe projekty domów szeregowych i bliźniaczych w Kamionkach i Skórzewie – mówi Paweł Grzegorczyk, specjalista ds. marketingu Przedsiębiorstwa A. Grzegorczyk.


 


Organizatorzy przygotowali dla gości targowych wiele atrakcji i udogodnień. Poruszanie się po stoiskach wystawców ułatwiała Galeria Dzielnicowo. Dzięki bezpłatnym warsztatom  „7 kroków do własnego M" odwiedzający dowiedzieli się, na co warto zwrócić uwagę przed zakupem mieszkania. Kolejne targi branży nieruchomości odbędą się w Poznaniu dopiero wiosną.