DODAJ

Mieszkanie inne od innych

Mieszkania i domy / Poznań
Mieszkanie inne od innych
Kajtman
2015-11-16 14:09:44
Nowoczesny budynek z windą, funkcjonalnie urządzona powierzchnia, duże okna, a do tego dwa ogromne tarasy zapewniające prywatność i swobodę. Któż nie marzy o takiej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Wymagający klient z pewnością znajdzie ją na osiedlu Reduta Nowe Podolany.

Oferowany przez Ekonbud-Fadom penthouse, znajduje się na ostatnim piętrze piątego budynku inwestycji Reduta Nowe Podolany. Apartament o powierzchni 140 mkw. został tak zaprojektowany, by oczarować swoją funkcjonalnością i przestronnością, a w razie potrzeby dawać swobodę indywidualnej aranżacji wnętrz. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec  niepowtarzalność tego mieszkania. Duże okna, dwa tarasy o metrażach ponad 50 mkw, eleganckie oświetlenie na korytarzu prowadzącym do apartamentu. Dodatkowo winda, która wjeżdża na piętro gdzie znajduje się tylko jedno mieszkanie. – Wszystko to stanowi przestronne miejsce zarówno dla dużej rodziny, jak i dla klientów poszukujących czegoś niepowtarzalnego, innego i wyróżniającego się na rynku – dodaje Agata Nowaczyk z poznańskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Na niższych piętrach znajdują się mieszkania o mniejszych metrażach, od kawalerek po trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale. Ponadto budynek zostanie wyposażony w miejsca postojowe, pomieszczenia gospodarcze, a na parterze zaplanowano lokale użytkowe. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się już od 5. 450 zł. Planowane zakończenie budowy przewidziane jest na I kwartał 2016 roku.

Lokalizacja Reduty Nowe Podolany to doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i potrzebujących ciszy oraz spokoju. Osiedle położone przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu otoczone jest licznymi terenami rekreacyjnymi i sportowymi. Co istotne dla klientów to fakt, iż usprawniona zostanie komunikacja. W niedalekiej odległości od inwestycji powstaną dwa przystanki autobusowe linii 83. – Zależy nam, aby niezmotoryzowani mieszkańcy mogli w szybki sposób dotrzeć do centrum miasta – zaznacza Agata Nowaczyk. Deweloper zadbał również o małą architekturę. Docelowo powstaną dwa place zabaw, spośród których jeden jest już oddany do użytku.