DODAJ

Polski sklep wyposażenia wnętrz w Poznań Plaza

Poznań
Polski sklep wyposażenia wnętrz
Kajtman
2017-12-11 14:19:05
Homla otwiera swój salon w Poznań Plaza. Od 11 grudnia klienci centrum będą mogli wybierać wśród pięknych akcesoriów domowych. To doskonała okazja nie tylko do zakupu świątecznych dekoracji, ale także artykułów wyposażenia wnętrz, które będą służyć przez cały rok.

Salon Homla w Poznań Plaza ma powierzchnię 185,56 mkw. Mieści się na I piętrze między H&M a New Yorker. – Homla doskonale uzupełni ofertę wystroju wnętrz w Poznań Plaza. Jesteśmy przekonani, że stanie się stałym punktem w planie odwiedzin naszego centrum – mówi Wojciech Węgorzewski, dyrektor Poznań Plaza.

Homla jest polską marką. Oferuje artykuły wyposażenia wnętrz w nowoczesnym i uniwersalnym stylu. Odpowiada na zainteresowanie Polaków, dla których zadbanie o estetykę i przytulność w domu stało się wielką potrzebą w czasach dużej ilości pracy i obowiązków. Rodzima sieć czerpie z najlepszych światowych trendów.

Homla należy do Michała Sołowowa, sportowca i biznesmena. Obecnie działa kilka salonów w dużych miastach. Homla wybiera lokalizacje w centrach handlowych gwarantujących doskonały przepływ klientów. 

***
Galeria handlowa Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. mkw. klienci znajdą około 130 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Chiara, Simple, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. Na poszukujących technologicznych nowinek czeka wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore. W Poznań Plaza znajduje się 10 sali kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.
Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

Źródło: materiały prasowe