DODAJ

Sklep akcesoriów domowych przedłuża umowę z Galerią Malta

Poznań
Sklep akcesoriów domowych przedłuża
Kajtman
2017-04-19 11:57:11
Salon Duka pozostanie w portfolio najemców wnętrzarskich poznańskiej Galerii Malta. Po 3 latach współpracy centrum przedłużyło z siecią umowę najmu na kolejny okres.

Dział leasingu firmy Neinver, odpowiedzialny za komercjalizację Galerii Malta, na początku kwietnia przedłużył umowę najmu z właścicielem marki Duka. Działająca na terenie Norwegii i Polski sieć sklepów sprzedających artykuły gospodarstwa domowego i elementy wyposażenia wnętrz, obecna w poznańskim centrum od maja 2015 r., nadal będzie zajmować ponad 130-metrowy lokal na I piętrze. Klienci będą mogli w nim nabyć artykuły kuchenne, porcelanę, sztućce, szkło stołowe i sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych.

Skandynawski design od wielu sezonów niezmiennie inspiruje Polaków, więc staramy się tak budować portfolio najemców w segmencie wnętrzarskim, żeby umożliwić Klientom znalezienie interesujących produktów również w tej stylistyce. Duka to jedna z sześciu popularnych marek, obecnych w Galerii Malta, która oferuje poznaniakom artykuły do domu. Mamy wielką nadzieję, że będzie ich z każdym miesiącem jeszcze więcej – mówi Ewa Spychalska, dyrektor Galerii Malta.

Źródło: materiały prasowe