Poznań: Na Polance – na Łacinie powstają nowe apartamenty źródło: materiały inwestora

Poznań: Na Polance – na Łacinie powstają nowe apartamenty

WIZUALIZACJE
REKLAMA
Inwestycja pomiędzy Galerią Malta a Posnanią, przy zbiegu ulic Kaliskiej i Polanka, będzie gotowa z początkiem 2022 roku. Poznański deweloper stawia pięciopiętrowy budynek z niespełna 70 mieszkaniami. Część z nich to lokale inwestycyjne z możliwością podziału na dwa niezależne moduły.
Firma Inwestycje Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi od ubiegłego roku budowę przy ul. Polanka 2 na poznańskiej Łacinie. Termin oddania inwestycji do użytku wyznaczyła na I kwartał 2022 roku. Za sprzedaż odpowiada biuro Nieruchomości Wielkopolski – Pośrednictwo Sp. z o.o. Ceny kształtują się w zakresie 368 548-1 101 240 zł (8 200-12 000 zł/mkw.).
Bryła inwestycji zaprojektowana została w formie prostej i rytmicznej elewacji budynku, którą dynamizują przesunięte co drugą kondygnację balkony, wykusz, wnęki wejściowe do budynku, podziały kolorystyczne – wylicza deweloper.
materiały inwestora

Na parterze usługi, na piętrach mieszkania

Na Polance to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 68 mieszkaniami zlokalizowanymi na piętrach: 28 dwu- (41,41-56,99 mkw.), 12 trzy- (61,22-91,77 mkw.) i 28 czteropokojowymi (80,11-110,08 mkw.). Do wszystkich przynależą tarasy, loggie, balkony lub portfenetry. W przypadku 22 apartamentów istnieje możliwość podziału na dwa niezależne moduły inwestycyjne. Wysokość wnętrz wynosi 2,66 m.
Spółka przeznaczyła parter obiektu o powierzchni 840 mkw. pod usługi (z możliwością wydzielenia ośmiu lokali). Zaplanował garaż podziemny z 100 miejscami parkingowymi, 14 stanowisk zewnętrznych (9 dla osób z niepełnosprawnościami), stojaki dla rowerów oraz 32 komórki lokatorskie. W budynku są dostępne dwie klatki schodowe z windą. Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Stanowi część nowej zabudowy domykającej kwartał.
Więcej wizualizacji w galerii.

Setki nowych lokali w okolicy

Na tę część miasta postawili też inni deweloperzy. Tuż przy Galerii Malta buduje Art-Bud Sp. z o.o. Art Malta to sześciopiętrowy budynek wielorodzinny z niemal 380 mieszkaniami o metrażach do 130 mkw. Deweloper zapewni ponad 580 miejsc parkingowych. Więcej o tym projekcie pisaliśmy w grudniu ubiegłego roku.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora
Za to w bezpośrednim sąsiedztwie Posnanii zainwestował Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. W maju informowaliśmy, że realizuje inwestycję Polanka Niemena, czyli pięciopiętrowy budynek z niespełna 300 lokalami mieszkalnymi. Metraże sięgają 111 mkw. Mieszkańcy skorzystają z trzech dziedzińców.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA