Malta Fountain oddana do użytku

Malta Fountain oddana do użytku

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Zakończyła się budowa inwestycji mieszkaniowej Malta Fountain, zlokalizowanej na poznańskiej Polance. Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się już do budynku.


Ten nowoczesny kompleks wielorodzinny tworzy sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny złożony ze 129 mieszkań i apartamentów oraz lokali handlowo-usługowych znajdujących się na parterze.


Jedną z głównych zalet inwestycji jest jej lokalizacja. Sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego czyni to miejsce urokliwym, a bliskie tereny rekreacyjne i sprzyjają wypoczynkowi w centrum miasta. Jednocześnie tuż przy budynku zlokalizowany jest przystanek tramwajowy, zatem dojazd do centrum zajmuje nie więcej niż kilka minut.

REKLAMA


W skład osiedla wchodzą mieszkania o powierzchni od 27 do 80 m kw. oraz apartamenty o pow. do 114 m kw. Każdy z lokali posiada balkon, na ostatnim piętrze usytuowane są przestronne tarasy. W podziemiu budynku znajduje się hala garażowa, a także miejsce do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych.


Deweloper zadbał o elegancki wygląd otoczenia. Przed inwestycją wybudowane zostały naziemne miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci oraz ekologiczne i nowoczesne śmietniki przystosowane do segregacji odpadów. Cały kompleks jest monitorowany.


Zainteresowanie inwestycją rosło wraz z jej powstawaniem. Teraz trzeba się jednak z zakupem pospieszyć. - Klienci wybierać mogą już tylko spośród niecałych 40% wszystkich mieszkań, które zostały w sprzedaży. Ich ceny zaczynają się od 5 800 zł brutto za m kw. – mówi Tomasz Wnuk, dyrektor generalny Malta Fountain.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA