DODAJ

Poznań: Ellada Park – Jakon buduje mieszkania na Strzeszynie Greckim [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Poznań
Poznań: Ellada Park –
Mariusz Bartodziej
2019-10-08 10:55:00
Nowe osiedle powstaje w rejonie ulic Hezjoda i Literackiej. Złoży się na nie docelowo osiem dwu- i trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. W pierwszym etapie powstają cztery z blisko 70 mieszkaniami. Choć metraże sięgają 75 metrów kwadratowych, to lokale można łączyć w wielkopowierzchniowe apartamenty.

Jakon Sp. z o.o.
z Tarnowa Podgórnego prowadzi od ubiegłego roku budowę przy ul. Hezjoda na Strzeszynie Greckim w Poznaniu. Chce oddać inwestycję do użytku w IV kwartale 2020 roku. Sprzedaż trwa. Ceny wynoszą od 296 700 do 494 400 zł (6 074-7 681 zł/mkw.).

Niska zabudowa, wysoki standard oraz starannie zaprojektowane części wspólne sprawiają, iż to jedna z nowocześniejszych inwestycji na poznańskim Strzeszynie – twierdzi deweloper.

materiały inwestora


Mieszkania, plac zabaw i plenerowa siłownia

Na osiedle Ellada Park złoży się osiem budynków wielorodzinnych. Cztery są w fazie planowania (1 dwu- i 3 trzypiętrowe), a pozostałe cztery w budowie (wszystkie mające dwa piętra). W tych drugich mieści się 68 mieszkań: dwu- (39,6-45,11 mkw.), trzy- (60,04-67,45 mkw.) oraz czteropokojowe (74,6-74,69 mkw.). Jakon zapewnia możliwość łącznia ich w wielkopowierzchniowe apartamenty. Przynależą do nich balkony lub ogródki. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,7 m. Mieszkańcy skorzystają z naziemnych miejsc postojowych, siłowni zewnętrznej oraz placu zabaw.

Nowoczesna bryła budynku doskonale komponuje się z otoczeniem. Elewacja utrzymana w bielach, beżach, a także szklane balustrady nadają osiedlu szlachetności – przekonuje inwestor.

Więcej wizualizacji w galerii.