Powierzchnia biurowa w Cytadeli Centrum w Poznaniu sprzedanafot. PieEetrek

Powierzchnia biurowa w Cytadeli Centrum w Poznaniu sprzedana

Poznań
REKLAMA
Geo-Poland podjęła decyzję o lokalizacji swojej siedziby w inwestycji zrealizowanej przez firmę Jakon w Poznaniu.
Transakcja obejmuje około 500 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 3 kondygnacjach. Podpisana została umowa przedwstępna, odbiór powierzchni nastąpi do końca roku. Wartość transakcji nie została ujawniona. 
Jesteśmy zadowolenie z podpisania umowy z tak prężną firmą jaką jest Geo-Poland. Cieszymy się, iż nasz obiekt przy zbiegu ulic Ku Cytadeli i Północnej spełnił wysokie wymagania klienta – mówi Tomasz Czubak, kierownik Działu Przygotowanie Inwestycji Deweloperskich Jakon.
REKLAMA
Geo-Poland to w 100% polska, rodzinna firma produkcyjna. Flagowym i głównym produktem spółki jest mleko dla niemowląt w proszku, które eksportowane jest na cały świat. Posiadając ponad 25 letnie doświadczenie w branży mleczarskiej, Geo-Poland dostarcza najwyższej jakości innowacyjne mleko dla niemowląt do milionów konsumentów w ponad 20 krajach. Dotychczasowa siedziba firmy zlokalizowana jest również w Poznaniu, natomiast produkcja ma miejsce w Kutnie, na terenie byłych zakładów Polfy Kutno.
Cytadela Centrum zlokalizowana jest przy ulicy Ku Cytadeli w Poznaniu. Inwestycja składa się z trzech części: mieszkaniowej, usługowej oraz biurowej w skład których wchodzą 72 mieszkania, lokal usługowy w parterze oraz budynek biurowy. Pod całością obiektu zrealizowana została hala garażowa. Budynek biurowy składa się z 5 kondygnacji o powierzchni około 850 mkw. Firma Jakon posiada w ofercie ostatnie wolne powierzchnie biurowe na sprzedaż w tym obiekcie.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA