DODAJ

Centrum handlowe Skałka w Tychach ma kolejnego najemcę – Martes Sport

Handel / Tychy
Centrum handlowe Skałka w
Kajtman
2016-06-20 17:51:08
Sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych Martes Sport wynajęła 700 mkw. w centrum handlowym Skałka w Tychach.

Tomasz Barchański, Dyrektor ds. Ekspansji Martes Sport Sp. z o.o., informuje: „Kontynuujemy dynamiczny rozwój sieci Martes Sport w Polsce. Szukamy ciekawych lokalizacji i stawiamy na centra handlowe z potencjałem, a takim właśnie projektem jest Skałka w Tychach”.

Agentem wyłącznym odpowiedzialnym za komercjalizację centrum handlowego Skałka jest międzynarodowa firma doradcza JLL.

Grażyna Melibruda, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych JLL, dodaje: „Centrum handlowe Skałka przyciąga najemców ze względu na takie atuty jak lokalizacja, strefa zasięgu czy interesująca koncepcja zaaranżowania przestrzeni publicznej. W ostatnim czasie – oprócz popularnej sieci Martes Sport – o uruchomieniu swoich sklepów zdecydowały takie firmy jak Super-Pharm czy RTV Euro AGD. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z najemcami modowymi i już wkrótce oferta centrum poszerzy się o kolejne znane marki”.

Centrum Skałka to projekt budowy obiektu handlowego obejmującego istniejący już hipermarket Auchan, market budowlany OBI oraz szeroką ofertę modową, usługową i restauracyjną. Apollo-Rida planuje utworzenie nowoczesnego centrum handlowego składającego się z – oprócz wspomnianych Auchan i OBI – ponad 100 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych, lokali usługowych oraz gastronomicznych. Docelowo centrum Skałka będzie miało ok. 45 000 mkw. powierzchni GLA. Planowana jest również ciekawie zaaranżowana przestrzeń publiczna z fontannami i amfiteatrem, pełniąca funkcję rozrywkową, kulturalną i integracyjną. Do dyspozycji gości będzie ponad 1 400 miejsc parkingowych.

Ważnym atutem Skałki jest lokalizacja – w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania głównych arterii, ze znakomitym dostępem do środków komunikacji publicznej oraz w sercu sześciu osiedli mieszkaniowych.