[śląskie] Sklep Martes Sport w CH Plejada już otwarty

[śląskie] Sklep Martes Sport w CH Plejada już otwarty

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Dzisiaj w centrum handlowym Plejada w Sosnowcu otwarty został sklep firmy Martes Sport. Producent oraz dystrybutor odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych wynajął 358 mkw. powierzchni handlowej. W transakcji wynajmującego reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.


Martes Sport to polska firma z siedzibą w Bielsku-Białej. W swojej ofercie posiada sprzęt takich marek jak: Arena, Colmar, Elbrus, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes i Nike. Pierwszy sklep Martes Sport został otwarty w sierpniu 2005 r. w Czeladzi. Obecnie na terenie całej Polski działa blisko 50 lokali o łącznej powierzchni 26 035 mkw.


Plejada to centrum handlowe mieszczące się w Sosnowcu przy ulicy Staszica 8b. Łączna powierzchnia najmu wynosi ponad 20 tys. mkw., na którą składa się ponad 100 sklepów, restauracje oraz hipermarket Carrefour. Obiekt przekazano do użytku w listopadzie 2001 roku. Jesienią 2012 r. Plejada przeszła modernizację, m.in. rekomercjalizację (w tym cztery nowe salony marek należących do firmy Inditex) i odświeżenie części wspólnych. Przebudowę koordynował dział Project Management firmy Cushman & Wakefield. Z kolei dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield od października 2010 r. jest zarządcą obiektu. Właścicielem centrum jest spółka St Martins Property.

 

„Martes Sport zajmie miejsce innego najemcy, który dotychczas oferował asortyment sportowy w naszym centrum handlowym. Cieszymy się, że zachowamy ciągłość i nasi klienci dalej będą mogli zaopatrywać się w Plejadzie w całą gamę produktów dla entuzjastów różnych dziedzin sportu i aktywnego wypoczynku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania sklepu” – powiedział Tomasz Gizicki, dyrektor CH Plejada z Działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA