DODAJ

Good Point 761 otwarty na biznes

Biura / Sopot
Good Point 761 otwarty
Kajtman
2013-09-20 16:26:02

Ponad 70 gości przybyło na oficjalne otwarcie biurowca Good Point 761 w centrum Sopotu. To pierwszy tego typu obiekt zrealizowany przez EKOLAN – dewelopera dotąd kojarzonego z osiedlami mieszkaniowymi. Firma już planuje budowę następnego biurowca, tym razem w centrum Gdyni.


 


Sopocki Good Point 761 różni się od typowych centrów biznesowych swoją architekturą i kameralną skalą. Obiekt składa się ze zrekonstruowanej XIX-wiecznej kamienicy, połączonej z nowoczesnym budynkiem. – „Połączenie starego z nowym tworzy wyjątkowy charakter naszej inwestycji. Zależało nam na stworzeniu propozycji dla firm, które szukają dla siebie prestiżowego miejsca z klimatem” – mówił Andrzej Biernacki, Prezes Zarządu EKOLANU.


 


Good Point 761 to przede wszystkim prestiżowa lokalizacja w Sopocie. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności każdy przedsiębiorca doceni to miejsce: tuż obok głównej arterii Trójmiasta, niedaleko przystanków komunikacji miejskiej i dworca SKM. Właśnie tutaj ma przebiegać sopocka oś administracji i biznesu, którą chcą rozwijać władze miasta. Dojazd do biurowca prowadzi ulicami Podjazd i Kolejową, a przy budynku znajduje się parking. Łącznie do dyspozycji jest 1300 metrów kwadratowych powierzchni biurowej, którą można dowolnie zaaranżować. Strefa wejścia i części wspólne są utrzymane w nowoczesnym stylu, inspirowanym sopockimi motywami.


 


Półtorej  kondygnacji nowego biurowca, położonego przy Alei Niepodległości 761 w Sopocie, zajmują biura dewelopera. – „Zdecydowaliśmy się przenieść tutaj naszą siedzibę, ponieważ traktujemy ten adres prestiżowo i cieszymy się, mogąc w ten sposób otworzyć  nowy rozdział w naszej działalności” –  mówił Andrzej Biernacki. – „Będziemy rozwijać ofertę atrakcyjnych przestrzeni komercyjnych dla biznesu” – podkreślił Prezes Biernacki. EKOLAN już od kilkunastu lat buduje w Trójmieście domy, mieszkania i apartamenty. W 2015 roku firma zamierza oddać do użytku następny biurowiec, który powstanie w Gdyni przy ulicy Śląskiej, w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego.


 


W uroczystym otwarciu biurowca Good Point 761  19 września 2013 roku uczestniczyli między innymi Prezydent Sopotu Jacek Karnowski i Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski, którzy wspólnie z Prezesem Andrzejem Biernackim przecięli symboliczną wstęgę. Na spotkaniu nie zabrakło także architekta Marcina Kaniewskiego, odpowiedzialnego za kształt całej inwestycji, a także przedstawicieli wykonawców i rynku nieruchomości.