DODAJ

Postępy przy nowej inwestycji w centrum Swarzędza

Mieszkania i domy / Swarzędz
Postępy przy nowej inwestycji
MatKoz
2012-02-06 12:36:07

Po 8 miesiącach od rozpoczęcia budowy nowej inwestycji w podpoznańskim Swarzędzu, gotowy jest już parking podziemny, parter z przeznaczeniem na lokale handlowo-usługowe oraz II piętra z mieszkaniami. Do tej pory pogoda sprzyjała i widać zdecydowany progres w pracach.


 


W centrum Swarzędza, przy ulicy Grudzińskiego 7, na terenie byłej fabryki armatur, powstaje kompleks mieszkaniowy, którego realizatorem jest firma Kalbud Deweloper. Gotowy jest już pierwszy w Swarzędzu parking podziemny. Będzie to dwupoziomowa hala garażowa, do której zostanie doprowadzona nowoczesna, wyciszona winda. Mieszkańcy do dyspozycji dostaną 185 miejsc parkingowych.


 


Inwestycja szybko pnie się ku górze. Docelowo składać się będzie z trzech budynków o zróżnicowanej wysokości, pięcio- i sześciokondygnacyjnych. - Z początkiem 2012 roku skończyliśmy prace na II piętrze i zaczęliśmy budowę kolejnej kondygnacji - mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w firmie Kalbud Deweloper. – Do tej pory naszym sprzymierzeńcem była korzystna pogoda, która umożliwiała nam prowadzenie prac budowlanych  - dodaje T. Wnuk.


 


W IV kwartale 2012 roku oddanych do użytku zostanie 116 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28 do 67 m kw. Ceny rozpoczynają się od 4.444 zł netto za m kw.


 


Źródło: Kalbud Deweloper