DODAJ

Centrum medyczne Enel-MED zajmie parter budynku crown square

Warszawa
Centrum medyczne Enel-MED zajmie
Kajtman
2015-11-02 15:37:44
Na parterze biurowca Crown Square w Warszawie powstanie kolejna placówka Centrum Medycznego ENEL-MED. W transakcji najmu właściciela budynku – Invesco Real Estate, reprezentowała międzynarodowa agencja doradcza Savills.

Centrum Medyczne ENEL-MED zajmie powierzchnię w budynku Crown Square zlokalizowanym przy ulicy Przyokopowej 31 na Woli, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Najemca wprowadzi się do lokalu w trzecim kwartale 2016 roku, po zakończeniu prac wykończeniowych i dostosowaniu powierzchni do potrzeb placówki medycznej, w tym gabinetów USG i RTG. Wynajęty lokal będzie 12. placówką firmy w Warszawie.

Lidia Malec, starszy konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych Savills, mówi: „Lokal usługowy na parterze Crown Square doskonale nadawał się na placówkę medyczną, głównie ze względu na dogodną lokalizację tuż przy II linii metra, wysoki standard powierzchni oraz bardzo dobrą ekspozycję. Cieszymy się, że ENEL-MED zdecydował się ulokować tutaj nową placówkę i wierzymy, że ta decyzja wpłynie pozytywnie również na atrakcyjność i rozpoznawalność biurowca Crown Square oraz na wzrost zainteresowania wśród potencjalnych najemców.” 

Crown Square to 13-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A o łącznej powierzchni najmu 16 208 m kw. Crown Square oferuje najemcom trzypoziomowy parking podziemny, zapewniający ponad 220 miejsc parkingowych. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym. Do grona najemców należą między innymi: Microstrategy Poland, Signal Iduna, Oracle, Diageo i Nike.