DODAJ

Coraz mniej wolnych mieszkań w I etapie Living Point Mokotów

Mieszkania i domy / Warszawa
Coraz mniej wolnych mieszkań
Vantage Development S.A.
2016-04-21 14:51:05
Mieszkania budowane przez Vantage Development przy ulicy Konstruktorskiej 9 cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. W sąsiedztwie olbrzymiego kompleksu biurowego, giełdowy deweloper postawi dwa ośmiokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się prawie 350 funkcjonalnych lokali.

Living Point Mokotów to nasza pierwsza inwestycja w Warszawie. W I etapie powstanie tam 169 lokali, a w kolejnym (budowa ruszy w II półroczu) 172. Zainteresowanie jest tak duże, że sprzedaliśmy już kilkadziesiąt mieszkań w pierwszym z budowanych budynków – mówi Edward Laufer, Prezes Zarządu Vantage Development SA.

Klienci doceniają to, że Vantage Development oferuje im wygodne, wysokie mieszkania (od 2,75 do 3,00 m) w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Największym zainteresowaniem kupujących cieszą się kawalerki i mieszkania dwupokojowe kupowane także z przeznaczeniem na wynajem. W naszej ofercie są jeszcze kompaktowe mieszkania 2 -pokojowe o powierzchni od 37 do 50 m2, lokale 3-pokojowe sięgające 58-69 m2 oraz duże, komfortowe apartamenty o powierzchniach od 80 do 112 m2 – mówi Joanna Kubiak, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Vantage Development SA.

Living Point Mokotów to inwestycja, która powstaje blisko ogromnego kompleksu biurowców, dlatego stanowi atrakcyjną lokalizację dla pracowników firm, które mają w nim swoje siedziby. Łatwy dojazd do stacji metra Wilanowska i Wierzbno, a także stacji PKP Służewiec, z której koleją miejską w kilkanaście minut można znaleźć się w centrum Warszawy to elementy, które także biorą pod uwagę nabywcy mieszkań.

Poza doskonałym skomunikowaniem z centrum miasta walorem Living Point Mokotów jest rozbudowana infrastruktura, która zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby mieszkańców. Sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów i punktów usługowych, krótki czas dojazdu do pracy oraz dostęp do atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, jakimi są Pola Mokotowskie i Park Arkadia – to powód, dla którego mieszkania w Living Point Mokotów szybko znajdują nabywców.

Spośród innych inwestycji, które są realizowane w tej części Mokotowa – Living Point Mokotów wyróżnia wykorzystanie prostych, geometrycznych form, które nadają jej bardzo elegancki charakter oraz elewacja ze szklanymi balustradami, która będzie wykonana z naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno. Ta okazała, modernistyczna elewacja powstanie na wszystkich zewnętrznych ścianach budynku.

Uznanie klientów budzi wysoki standard wykończenia części wspólnych oraz reprezentacyjne lobby z centralną recepcją. Mieszkania i apartamenty usytuowane od ul. Konstruktorskiej wyposażone są w szklane zabudowy loggii. Przeszklenia te stanowią dodatkową izolację akustyczną i co ciekawe – są składane, dzięki czemu łatwo je będzie można utrzymać w czystości lub złożyć, jeżeli ktoś będzie chciał uzyskać klasyczny balkon.

Living Point Mokotów zostanie wykonany tak, aby zapewnić właścicielom mieszkań wysoki komfort ich użytkowania. Przestronne, wygodne balkony, ogródki w mieszkaniach na parterze, komórki lokatorskie, boksy rowerowe oraz podziemny parking zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Lokatorzy dostaną do dyspozycji pełne zieleni patio, plac zabaw dla dzieci oraz ścieżki rowerowe i spacerowe. Teren osiedla zostanie ogrodzony i będzie strzeżony przez wewnętrzny monitoring.

W tym roku Vantage Development rozpocznie także budowę kameralnego budynku na 60 mieszkań na Saskiej Kępie w okolicy ulic Stanów Zjednoczonych i Międzynarodowej.

Mamy już kupiony grunt pod trzecią inwestycję na Dolnym Mokotowie gdzie powstanie 200 lokali – dodaje Edward Laufer. – Obecnie koncentrujemy się na utrzymaniu pozycji lidera w sprzedaży mieszkań we Wrocławiu oraz wzmocnieniu naszej obecności w Warszawie. W ciągu 2-3 lat chcemy sprzedawać w Warszawie mniej więcej tyle samo, co we Wrocławiu, co oznacza łącznie ponad 1 000 mieszkań rocznie – dodaje Prezes Spółki.

Living Point Mokotów w pigułce:
Inwestor: Vantage Development SA
Lokalizacja: ulica Konstruktorska 9, Warszawa
Projekt: MKC Architectura
Ilość mieszkań w I etapie: 169
Średnie ceny: 7600-9900 zł/mkw.
Standard mieszkań: podwyższony
Planowane zakończenie budowy: II kwartał 2017 r.
Główny Wykonawca: Karmar SA
Living Point Mokotów powstaje w formule ”Zaprojektuj i Wybuduj”. Główny wykonawca Karmar – przygotował także dokumentację projektową i uzyskał niezbędne zgody i decyzje administracyjne.
Salon sprzedaży:
Biurowiec KBC (Konstruktorska Business Center)
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
tel.: 22 460 44 44
biuro@livingpoint.pl
www.vantage-sa.pl