DODAJ

Deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy nabywcom drugiego etapu osiedla Kolska od Nowa

Mieszkania i domy / Warszawa
Deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy
Kajtman
2016-11-24 15:47:14
Matexi Polska informuje o ukończeniu drugiego etapu inwestycji Kolska od Nowa. Zgodnie z intencją dewelopera ostatnie prace udało zakończyć szybciej niż zakładał to pierwotny harmonogram budowy, dzięki czemu proces przekazywania kluczy klientom mógł zostać rozpoczęty jeszcze w tym roku. W oddawanym do użytkowania, w ramach drugiego etapu inwestycji, budynku F3 znalazło się 128 mieszkań. Aktualnie Matexi Polska jest w trakcie budowy III etapu inwestycji obejmującego budynek F4 mieszczący kolejne 115 lokali. Co ważne deweloper zadbał o właściwe dopasowanie harmonogramu prac budowlanych tak, by mieszkańcy oddawanego właśnie budynku nie byli już narażeni na najbardziej hałaśliwe prace budowlane związane z realizacją robót ziemnych kolejnego etapu.

W założeniu projekt Kolska od Nowa to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg osiedlowej sieci WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer.

Kolska od Nowa to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15 min. marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru, w rejonie ul. Burakowskiej, znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie ze starą Fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.