DODAJ

FACTORY Warszawa Annopol już otwarte

Handel / Warszawa
FACTORY Warszawa Annopol już
Kajtman
2013-03-13 21:36:53

Ponad 3 tysiące klientów odwiedziło w pierwszej godzinie od otwarcia największe na Mazowszu centrum wyprzedażowe, które rozpoczęło dzisiaj działalność w warszawskiej dzielnicy Białołęka. FACTORY Warszawa Annopol to pierwsze centrum outlet w prawobrzeżnej części stolicy. Na blisko dwóch hektarach powierzchni handlowej, klienci mają do dyspozycji dziesiątki sklepów oferujących zakupy produktów w cenach od 30 do 70% niższych, niż w galeriach handlowych.Od rana na otwarcie nowego centrum outlet FACTORY czekało kilkuset klientów, którzy chcieli skorzystać z promocyjnych ofert przygotowanych przez najemców.  


 


„W FACTORY Warszawa Annopol na powierzchni 19 700 m2 od dzisiaj klienci mogą korzystać z outletowej oferty wiodących polskich i międzynarodowych marek. Wkrótce rozpoczną działalność kolejni najemcy, finalizujemy też następne umowy. Bardzo staraliśmy się, by FACTORY, które zbudowaliśmy w Białołęce, było jak najbardziej dopasowane do oczekiwań klientów z dziećmi, ponieważ w Warszawie brakowało centrum wyprzedażowego o rodzinnym charakterze” – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska.


 


Z myślą o najmłodszych przygotowano nie tylko ofertę handlową, ale również pierwszy w warszawskim centrum handlowym ogólnodostępny plac zabaw. Obok centrum handlowego dzieci będą mogły bawić się m.in. na zjeżdżalniach i huśtawkach. Wewnątrz budynku przygotowano dla nich również inne rozrywki, takie jak specjalne ściany umożliwiające zabawy klockami i magnesami.


 


W FACTORY Warszawa Annopol znajdą się sklepy m.in. takich marek jak: Tommy Hilfiger, Mustang, Adidas, Nike, Reserved, Guess, Mohito, Cropp, House, Kazar, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda, Wittchen i Digel. W centrum będzie działała również popularna drogeria Rossmann, restauracja Sphinx, a także pierwszy w Warszawie salon Smyka działający w formule wyprzedażowej i park rozrywki dla dzieci Jupi Park. 


 


Na terenie całego centrum można korzystać z bezprzewodowego internetu. Dla klientów wybudowano parking dla 800 samochodów. Najdogodniejszy dojazd do FACTORY Warszawa Annopol, zlokalizowanego obok charakterystycznych tuneli Trasy Toruńskiej, prowadzi od strony ulicy Łabiszyńskiej.


 


Inwestycja została zrealizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, potwierdzonymi certyfikatem środowiskowym BREEAM, przyznanym obiektowi już na etapie projektu. Kilka miesięcy temu centrum zdobyło statuetkę „BREEAM Design Phase Certificate” w konkursie CEE Green Building Awards 2012.


 


Budowa FACTORY Warszawa Annopol, za którego komercjalizację odpowiada NEINVER Polska, kosztowała 35 milionów euro.