DODAJ

Matexi Polska zadowolona z tempa sprzedaży projektu „Kolska od Nowa:)”, deweloper przygotowuje się do uruchomienia trzeciego etapu inwestycji

Mieszkania i domy / Warszawa
Matexi Polska zadowolona z
Kajtman
2016-07-13 15:40:59
Ostatnie miesiące to szybki postęp zarówno na budowie jak i w wynikach sprzedaży projektu „Kolska od Nowa:)”. Pierwszy etap inwestycji jest już zamieszkały, natomiast realizacja drugiego wkroczyła w końcowy etap budowy. Bardzo dobre wyniki sprzedaży skłoniły spółkę do uruchomienia kolejnego, trzeciego etapu budowy, w ramach którego powstanie 129 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, Matexi Polska zaznacza jednak, że odpowiadając na potrzeby przewidziała w ofercie szeroką gamę  rozkładowych lokali trzypokojowych. Według planów dewelopera mieszkania trzeciego etapu trafią do jego oferty sprzedażowej jesienią tego roku. Spółka poinformowała także, że w ramach realizacji trzeciego etapu osiedla będzie kontynuować współpracę z grupą CFE, która odpowiadała również za generalne wykonawstwo wcześniejszych prac budowlanych w projekcie przy ul. Kolskiej. Co ważne Matexi Polska celowo zaplanowała harmonogram budowy i moment rozpoczęcia trzeciego etapu, tak by mieszkańcy aktualnie wykańczanych budynków, w momencie wprowadzenia do swoich mieszkań, nie byli narażeni na sąsiedztwo najbardziej uciążliwych i głośnych prac budowlanych, gdyż będą one już zakończone.

W założeniu projekt „Kolska od Nowa” to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg osiedlowej WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer.

„Kolska od Nowa” to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem(stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą Fabryką koronek  mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński włącznie. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.