DODAJ

Nowy najemca w warszawskiej Galerii Metro BIS

Warszawa
Nowy najemca w warszawskiej
Kajtman
2015-03-24 11:34:43

Do grona najemców warszawskiej Galerii Metro dołączył sklep La Classica oferujący szeroką gamę asortymentu odzieży damskiej wielu europejskich marek.


 


La Classica to butik dla pań ceniących  modowe trendy oraz jakość i markę. W ofercie znajdziemy ubrania z najnowszych kolekcji włoskiej marki Rinascimento, duńskiej Saint Tropez, holenderskiej Expresso i wielu innych. W sklepie znajdziemy produkty z wszystkich kategorii kobiecej garderoby: sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, kurtki, torebki i akcesoria. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie zarówno na co dzień, do pracy, jak i na wielkie wyjście. Specjalnie dla fanek aktywnego stylu życia w ofercie sklepu znalazł się dział „Fashion&Fitness”, w którym znajdziemy profesjonalne stroje do różnych form sportowej aktywności, ze sportowych kolekcji australijskiej firmy "Reece" i holenderskiej "Stanno".


 


Sklep La Classica idealnie wpisuje się w charakter galerii, która oferuje Klientom nietuzinkowe produkty w dobrej jakości. Wśród najemców Galerii Metro BIS znajdują się butki oferujące oryginalne kolekcje, niedostępne w podobnych tego typu galeriach handlowych. Sklep La Classica znajduje się na parterze galerii, a jego powierzchnia liczy 35 mkw.


 


W Galerii Metro BIS usytuowanej przy al. KEN 85 w Warszawie nowy butik otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11 - 19, a w soboty 10 - 15.