DODAJ

Ostatni etap osiedla Kolska od Nowa na starcie

Mieszkania i domy / Warszawa
Ostatni etap osiedla Kolska
Kajtman
2017-06-28 15:11:07
Matexi Polska po raz pierwszy zaprezentowała ofertę ostatniego – IV etapu osiedla Kolska od Nowa:) uczestnikom pikniku – parapetówki z okazji niedawno ukończonego II etapu inwestycji. Ostatni etap projektu obejmie 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz 2 lokale użytkowe. Matexi planuje uruchomić sprzedaż IV etapu jeszcze w czerwcu, natomiast zakończenie inwestycji planowane jest przed końcem 2018 roku. Ceny mieszkań w ostatnim etapie osiedla kształtują się na poziomie zbliżonym do średniej dla znajdującego się w sprzedaży III etapu.

Zgodnie z założeniem osiedle Kolska od Nowa:) to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg sieci osiedlowej sieci WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer. Kolska od Nowa to funkcjonalne rozwiązanie dla aktywnych.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15 min. marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia. W zasięgu pieszego spaceru znajdują się modne lokale gastronomiczne i salony designerskie w rejonie ul. Burakowskiej ze starą fabryką koronek mieszczącą m.in. znaną w całej Warszawie winiarnię Mielżyński. Wartość lokalizacji znacząco podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane, jednym słowem – ludzi lubiących aktywny, miejski styl życia.

Źródło: materiały prasowe