DODAJ

Otwarcie salonu wyposażenia wnętrz w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44 już w sobotę

Handel / Warszawa
Otwarcie salonu wyposażenia wnętrz
Kajtman
2017-12-14 12:24:08
Nowoczesne wzornictwo i atrakcyjne artykuły wnętrzarskie w super promocyjnych cenach. W dniu otwarcia salonu Stokki Home w Centrum Handlowym Marywilska 44 kupujący mogą liczyć na wyjątkowe promocje.

Już w najbliższą sobotę pierwsi klienci sklepu otrzymają rabaty w wysokości od 20 do nawet 50 procent! Dla najmłodszych czekają drobne niespodzianki: baloniki i słodkie upominki z logiem salonu.  

Salon Stokki Home w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44 zajmuje powierzchnię ok. 535 mkw. Oferuje unikatowe produkty z sektora wyposażenia wnętrz w cenach nawet do 70 procent niższych od tradycyjnych. Są to zarówno meble, oświetlenie oraz dodatki, dzięki którym wnętrza nabierają niepowtarzalnego wyrazu. 

Asortyment sklepu adresowany jest do wszystkich miłośników nowoczesnego designu, dla których ważna jest jakość w atrakcyjnej cenie, począwszy od awangardowej stylistyki, miłośników tradycji, jak i osób, które podążają za nowoczesnością. Zróżnicowany, bogaty asortyment wyposażenia i dodatków wnętrzarskich sprawia, że każdy pasjonat pięknych wnętrz znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wyjątkowa oferta sklepu pobudza kreatywność oraz inspiruje do tworzenia oryginalnych aranżacji. Dla kupujących duże znaczenie ma również fakt, że sklep współpracuje z profesjonalistami, którzy zawsze chętnie doradzą, w jaki sposób nieszablonowo urządzić mieszkanie lub dom. W ofercie sklepu bardzo często pojawiają się również krótkie i niepowtarzalne serie. Warto więc być czujnym i często do niego zaglądać. 

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to unikalny obiekt, który będzie oferować artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Nowoczesna jednokondygnacyjna bryła posiada wydzielone i wielofunkcyjne przestrzenie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tys. mkw. obejmie część sportowo-rekreacyjna. Wodny Park Handlowy Marywilska 44 dysponował będzie dodatkowo dużym i wygodnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów. W gronie najemców są tak rozpoznawalne marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, ABRA Meble, DYWANELLA oraz JETA Łazienki. 

W obiekcie działa również pierwszy w Warszawie Park Trampolin Jump Areny.

Źródło: materiały prasowe