DODAJ

Pośrednik pracy wprowadzi biurowca West Station II w Warszawie

Biura / Warszawa
Pośrednik pracy wprowadzi biurowca
Kajtman
2018-02-08 12:32:32
Brookfield Partners doradzał spółce EWL Group, liderowi na rynku rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników ze Wschodu, w wynajmie 1100 mkw. powierzchni w budynku West Station II przy Alejach Jerozolimskich 142A w Warszawie. Najemca wprowadzi się do nowego biura w drugim kwartale 2018 roku.

Z usług EWL Group korzysta coraz więcej firm, co jest rezultatem doskonałej kondycji naszej gospodarki, jak również skutecznej strategii dopasowania się do potrzeb klientów w Polsce. Zmiana biura jest powiązana z rozwojem naszej firmy i wzrostem liczby pracowników. Jestem przekonany, że nowe biuro w pełni odpowie na nasze potrzeby – mówi Andrzej Korkus, prezes Grupy EWL.

Niewątpliwą zaletą dla EWL Group jest podziemna kondygnacja łącząca West Station II z dworcem kolejowym oraz bezpośredni dostęp do komunikacji autobusowej. Wysoki standard kompleksu docenili też specjaliści z branży nieruchomości przyznając mu ostatnio nagrodę Eurobuild Awards w kategorii "Nowy Biurowiec Roku w Polsce". Jestem przekonany, że EWL Group podjął właściwą decyzję, a nowe biuro wpłynie na jeszcze szybszy rozwój firmy – mówi Jakub Sarzyński, partner w Brookfield Partners, który reprezentował EWL Group w transakcji.

West Station to wspólny projekt HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment zlokalizowany tuż przy Dworcu Zachodnim to kompleks składający się z dwóch budynków klasy A, oferujących łącznie około 68 000 mkw. powierzchni do wynajęcia. West Station posiada certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie "Excellent".

Źródło: materiały prasowe