[Warszawa] Zarządca biurowca West Station I wybranyźródło: Materiały inwestora

[Warszawa] Zarządca biurowca West Station I wybrany

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
HB Reavis powierzył firmie doradczej JLL zarządzanie biurowcem West Station I w Warszawie. JLL będzie odpowiadać m.in. za utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami oraz nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi i administracyjnymi w obiekcie.
Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek Zarządu HB Reavis, mówi – HB Reavis tworząc kompleksy biurowe skupia się przede wszystkim na komforcie ich przyszłych najemców. Dzięki współpracy z doświadczonym zarządcą nieruchomości, nasi najemcy mają zapewnioną najwyższą jakość usług, a my możemy z powodzeniem skupić się na kolejnych projektach.
Łukasz Mazurczak, dyrektor w dziale zarządzania nieruchomościami biurowymi, JLL, komentuje – West Station to bardzo ciekawy koncept biurowy łączący funkcje komercyjne z ogólnodostępną przestrzenią publiczną. Przejęcie zarządzania West Station to dla nas zarówno interesujące wyzwanie, jak również potwierdzenie zaufania, jakim HB Reavis darzy JLL powierzając nam w opiekę swój spektakularny warszawski projekt.
West Station I to pierwsza faza nowoczesnego kompleksu, który docelowo obejmie dwa czternastokondygnacyjne obiekty o łącznej powierzchni biurowej sięgającej ok. 68 000 mkw. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, dbałość o komfort najemców, ciekawa architektura, a przede wszystkim znakomita lokalizacja to cechy charakterystyczne West Station. Do dyspozycji najemców i ich gości będzie 1 100 miejsc parkingowych. Inwestycja realizowana jest według zasad zrównoważonego budownictwa i zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. 
Głównym najemcą West Station I są spółki z grupy PKP. 
Wielkim atutem West Station jest jego lokalizacja przy Alejach Jerozolimskich, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego Warszawa Zachodnia. Położenie przy głównej stołecznej arterii zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, jak i łatwy dostęp do dróg wyjazdowych z miasta. Bliskość wielu przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji kolei podmiejskiej daje najemcom dodatkowe, komfortowe opcje transportu.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA