DODAJ

Przedszkole i żłobek w Royal Wilanów

Biura / Warszawa
Przedszkole i żłobek w
Kajtman
2017-10-09 16:36:27
Wielofunkcyjny biurowiec Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka 1 staje się jeszcze bardziej przyjazny dla swoich pracowników i lokalnych mieszkańców – już wkrótce otworzą się w nim przedszkole i żłobek "Ala ma kota", prowadzone według zasad Pedagogiki Montessori.

Wilanów to dynamicznie rozwijająca się dzielnica, którą chętnie wybierają młode pary z dziećmi, dlatego niezbędne są tam nowe przedszkola i żłobki. W odpowiedzi na te potrzeby, na wiosnę 2018 roku w budynku Royal Wilanów, położonym przy ulicy Klimczaka 1, pojawi się nowe przedszkole i żłobek "Ala ma kota" – House of Montessori.

"Ala ma kota" działa na warszawskim rynku od 15 lat i gwarantuje najwyższy standard opieki. W dziesiątym przedszkolu sieci, które pojawi się na Wilanowie, nauka będzie odbywać się w zgodzie z cenionymi przez rodziców i pedagogów zasadami wypracowanymi przez Marię Montessori. Program będzie realizowany w systemie dwujęzycznym, umożliwiającym szybki przyswajanie języka angielskiego. Przedszkole i żłobek zajmą 660 mkw. nowoczesnej, komfortowej i dobrze doświetlonej przestrzeni z własnym placem zabaw i dostępem do przestrzeni rekreacyjnej. Przedszkole i żłobek będą w pełni gotowe na wiosnę 2018 roku, a zapisy zaczną się od 1 stycznia. 

W Royal Wilanów, nowoczesnym budynku klasy A, funkcjonują już liczne biura, sklepy (Adventure Sport, Fraternity, Swing, Piotr i Paweł), kawiarnie i restauracje (Bierhalle, Dunkin’ Donuts, Green Caffe Nero, Kuchnia Otwarta, Nama Sushi, Plato, YeYe – Mex Food & Music Bar) i punkty usługowe (Artis Wellness Club, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris), a także ogólnodostępna przestrzeń publiczna z boiskami, ściankami wspinaczkowymi, trampolinami i zieloną przestrzenią do relaksu. Dołączenie do tego zestawu przedszkola i żłobka jest kolejnym etapem realizowania przez zarządcę, grupę Capital Park, strategii Biuro Plus, która zakłada maksymalny komfort najemców i umożliwia im realizowanie codziennych potrzeb w miejscu pracy. Jednocześnie Royal Wilanów nie jest zwykłym biurowcem, ale miejscem, które żyje także po godzinach biznesowych i stanowi centrum aktywności lokalnych mieszkańców, którzy już niedługo będą mogli także zostawiać tam swoje dzieci.

Źródło: materiały prasowe